Lniane kolczyki haftowane - Niezapominajki
  • Lniane kolczyki haftowane - Niezapominajki
  • Lniane kolczyki haftowane - Niezapominajki

Lniane kolczyki haftowane - Niezapominajki

Ręcznie haftowane kolczyki z lniano-bawełnianego materiału pochodzącego z odzysku (worek wojskowy). Ozdobione wyszywanymi kwiatami niezapominajki. Kolory - naturalny len, zielony, niebieski, biały.

55,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Kolczyki haftowana w niezapominajki - biżuteria w duchu zero waste

Ręcznie haftowane kolczyki z lniano-bawełnianego materiału pochodzącego z odzysku (worek wojskowy). Ozdobione wyszywanymi kwiatami niezapominajki. Kolory - naturalny len, zielony, niebieski, biały.

JESZCZE WIĘCEJ ORYGINALNEJ BIŻUTERII Z SZUWARÓW

Kolczykina biglu, oprawione w antyalergiczny metal. Wygodna, lekka, oryginalna biżuteria w duchu zero waste. Ciekawy i dopracowany przedmiot wykonany przez artystkę z Warmii.

OBEJRZYJ WSZYSTKIE PRACE BOSASI DOSTĘPNE W SZUWARACH

Autorką kolczyków jest Joanna Sekulska czyli Bosasia - utalentowana dziewczyna z Praslit na Warmii. Tworzy unikatową, ręcznie haftowaną biżuterię, torebki oraz okładki do notesów, zajmuje się ceramiką i przygotowuje własne kosmetyki. Inspiruje ją przede wszystkim warmińska przyroda, stąd w jej pracach często pojawiają się motywy roślinne, zwłaszcza krwawnik, jej ulubione ziółko. Bosasia chodzi boso niemal przez rok, współdziała także ze stowarzyszeniem Warmińskich Chłopów Bosych.

WARMIA NA BOSAKA - PRZECZYTAJ O CHŁOPACH BOSYCH

Dla kogo: Jeśli lubisz oryginalną, ręcznie robioną biżuterię i przyrodę, to zdecydowanie haftowana biżuteria od Joanny Sekulskiej jest dla ciebie. Bezpretensjonalna, dopracowana, z materiałów pochodzących z recyklingu, tworzona z talentem i sercem biżuteria, to też świetny prezent dla osoby którą naprawdę lubisz. 

O AUTORCE

Specyfikacja

Średnica:  2 cm

Długość: 4 cm (z biglem)

Tworzywo: materiał lniano-bawełniany z odzysku (z wojskowego worka), metal antyalergiczny

5

Opis

Długość
4 cm (z biglami)
Tworzywo
recyklingowy materiał lniano-bawełniany (z wojskowego worka)
Średnica
2 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Lniana bransoletka...

Cena 60,00 zł

Ręcznie haftowana bransoletka z lniano-bawełnianego materiału pochodzącego z odzysku (worek wojskowy). Ozdobiona wyszywanymi niezapominajkami i listkami. Kolory - naturalny len, niebieski, zielony. 

Lniany naszyjnik haftowany...

Cena 48,00 zł

Ręcznie wyszywany naszyjnik z lniano-bawełnianego materiału pochodzącego z odzysku (worek wojskowy). Ozdobiony wyszywanymi kwiatami i liśćmi niezapominajek. Kolory - naturalny len, zielony, jasny i ciemny niebieski.

Torebka haftowana na ramię...

Cena 110,00 zł

Ręcznie wyszywana torebka na ramię z lnianego materiału pochodzącego z odzysku (worek wojskowy 100 proc. len). Ozdobiona wyszywanymi liśćmi krwawnika. Kolory - naturalny len, czarny. W środku  podszewka bawełniana i kieszonka na dokumenty zapinana na zamek. 

Lniany naszyjnik haftowany...

Cena 55,00 zł

Ręcznie wyszywany naszyjnik z lniano-bawełnianego materiału pochodzącego z odzysku (worek wojskowy), ozdobiony wyszywanymi kwiatami i liśćmi niezapominajek oprawione w koło z antyalergicznego stopu metali jubilerskich. Kolory - naturalny len, zielony, jasny i ciemny niebieski.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak