• Nowy
  • Bierzmowanie - ręcznie robiona kartka
  • Bierzmowanie - ręcznie robiona kartka

Bierzmowanie - ręcznie robiona kartka

Ręcznie robione pudełko na czekoladę z okazji bierzmowania.

20,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Ręcznie robiona kartka z okazji bierzmowania. Oryginalna, robiona jednostkowo. 

Nie wiesz jak w elegancki sposób wręczyć gotówkę - podaruj pięknie zapakowaną czekoladę - możesz do niej  w dyskretny i subtelny sposób dołożyć pieniądze. 

Uwaga: w Szuwarach mamy Pocztę prezentową: Możemy pięknie zapakować wybrany przez ciebie prezent, zapakować go elegancko, dołączyć wybraną kartkę, wypisać życzenia i wysłać od razu do obdarowywanej osoby. 

Kartki robione ze smakiem i subtelnością przez dwie szalone dziewczyny z Pracowni Słowotwory. 

76

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Patron na zamówienie -...

Cena 220,00 zł

Ceramiczna ikona z wizerunkiem świętego - patrona - na zamówienie  

Pomysł na prezent na chrzest lub komunię dla chłopca i dziewczynki.  Oryginalny i artystyczny podarunek religijny od chrzestnej i chrzestnego. Pamiątka na całe życie.

Gorzka czekolada...

Cena 15,00 zł

Śliwka czyni Mistrza - tabliczka gorzkiej czekolady rzemieślniczej z pysznymi suszonymi śliwkami, z manufaktury mazurskiej rodziny Szabelskich. Śliwka to owoc radości - zawiera w sobie hormony szczęścia, a w połączeniu z dobrą czekoladą, to już prawdziwa bomba uśmiechu i dobrego nastroju!

Mleczka czekolada...

Cena 15,00 zł

Mleczna Nie Zadaje Pytań - tabliczka mlecznej czekolady rzemieślniczej z płatkami kukurydzianymi, z manufaktury mazurskiej rodziny Szabelskich. Cudowni delikatna i chrupiąca dzięki płatkom, które notabene mają wiele zbawiennych właściwości - zapobiegają chorobom nowotworowym, pozytywnie wpływają na układ nerwowy i pokarmowy i obniżają cholesterol. 

Mleczna czekolada...

Cena 15,00 zł

Orzech w Rozumie - tabliczka mlecznej czekolady rzemieślniczej z wielkimi, okrągłymi orzechami laskowymi z urodzajnych Mazur. Dzięki zawartości witamin B1, B2, PP i C orzech laskowy jest nieocenionym wsparciem przy każdym wysiłku intelektualnym - poprawia pamięć i koncentrację, wspomaga myślenie, obniża cholesterol, a co więcej, działa antydepresyjnie, co jak wiemy w połączeniu z czekoladą tworzy nieoceniony specyfik na rozproszenie myśli i spadek nastroju. 

Gorzka czekolada...

Cena 15,00 zł

Gorzka Brzegi Rwie - tabliczka gorzkiej czekolady rzemieślniczej, z manufaktury mazurskiej rodziny Szabelskich. Wytrawna, klasyczna i szlachetna czekolada gorzka dodaje prawdziwego "kopa energetycznego" - zawiera mnóstwo magnezu, potas, fosfor i żelazo, podnosi wydajność umysłu, łagodzi skutki stresu, relaksuje, buduje mięśnie i  mocne kości. 

Mleczna czekolada...

Cena 15,00 zł

Borówką Trzeba Się Urodzić - tabliczka mlecznej czekolady rzemieślniczej z pysznymi suszonymi borówkami,  z manufaktury mazurskiej rodziny Szabelskich. Masz czasem dni kiedy czujesz się nieco zmęczony i... cóż mówić... stary? Ha, mamy na to radę! Borówka to owoc młodości - zawiera mnóstwo antyoksydantów, czyli eliksiru młodości. A borówka zatopiona w pysznej, kremowej, mlecznej czekoladzie... Cóż... przyjemne z pożytecznym... 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak