Czekoladownik na każdą okazję - ręcznie robione pudełko na czekoladę - wzory

Ręcznie robione pudełko na czekoladę - elegancki sposób na wyrażenie uczyć, wręczenie gotówki i sprawienie drobnej przyjemności. 

35,00 zł
wybierz model
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Ręcznie robiony czekoladownik - śliczne pudełko na czekoladę. Oryginalne, robione jednostkowo. 

Nie wiesz jak w elegancki sposób wręczyć gotówkę - podaruj pięknie zapakowaną czekoladę - możesz do niej  w dyskretny i subtelny sposób dołożyć pieniądze. 

Uwaga: w Szuwarach mamy Pocztę prezentową: Możemy pięknie zapakować wybrany przez ciebie prezent, zapakować go elegancko, dołączyć wybraną kartkę, wypisać życzenia i wysłać od razu do obdarowywanej osoby. 

Kartki robione ze smakiem i subtelnością przez dwie szalone dziewczyny z Pracowni Słowotwory. 

76

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Gorzka czekolada...

Cena 15,00 zł

Śliwka czyni Mistrza - tabliczka gorzkiej czekolady rzemieślniczej z pysznymi suszonymi śliwkami, z manufaktury mazurskiej rodziny Szabelskich. Śliwka to owoc radości - zawiera w sobie hormony szczęścia, a w połączeniu z dobrą czekoladą, to już prawdziwa bomba uśmiechu i dobrego nastroju!

Mleczka czekolada...

Cena 15,00 zł

Mleczna Nie Zadaje Pytań - tabliczka mlecznej czekolady rzemieślniczej z płatkami kukurydzianymi, z manufaktury mazurskiej rodziny Szabelskich. Cudowni delikatna i chrupiąca dzięki płatkom, które notabene mają wiele zbawiennych właściwości - zapobiegają chorobom nowotworowym, pozytywnie wpływają na układ nerwowy i pokarmowy i obniżają cholesterol. 

Mleczna czekolada...

Cena 15,00 zł

Orzech w Rozumie - tabliczka mlecznej czekolady rzemieślniczej z wielkimi, okrągłymi orzechami laskowymi z urodzajnych Mazur. Dzięki zawartości witamin B1, B2, PP i C orzech laskowy jest nieocenionym wsparciem przy każdym wysiłku intelektualnym - poprawia pamięć i koncentrację, wspomaga myślenie, obniża cholesterol, a co więcej, działa antydepresyjnie, co jak wiemy w połączeniu z czekoladą tworzy nieoceniony specyfik na rozproszenie myśli i spadek nastroju. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak