• Nowy

Ikona ceramiczna na komunię dla chłopca i dziewczynki - Święta Rodzina

Ceramiczna ikona - pomysł na religijny prezent komunijny dla chłopca i dziewczynki. Oryginalny i artystyczny podarunek religijny od chrzestnej i chrzestnego. Pamiątka na całe życie. Malowany ręcznie wizerunek Świętej Rodziny. 

Autor: Beata Kmieć

240,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Ikona ceramiczna ze Świętą Rodziną ręcznie malowana - na Pierwszą Komunię Św. dla chłopca. Idealny prezent religijny od rodziców, chrzestnej czy chrzestnego. Pamiątka komunijna, która będzie towarzyszyć dziecku przez całe życie. Pasuje do pokoju dziecięcego i dorosłego mieszkania. Kolorowa, unikatowa, wykonana z talentem. 

Prezenty na komunię 2019 - dla chłopca i dziewczynki

Jezus, jako chłopiec (ma ok. 9 lat), Maria oraz św. Józef - to bohaterowie ikony przedstawiającej Świętą Rodzinę. Scenka namalowana została na ceramice. Artystka dokładnie oddaje rysy twarzy postaci, miękkość powłóczystych szat w intensywnych kolorach. Z obrazu emanuje szczęście rodzinne, spokój i miłość. Piękny prezent religijny od rodziców lub chrzestnych dla chłopca z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Pozbawiony kiczu i zadęcia, za to pełen artyzmu, ciepła i chrześcijańskiego ducha. 

Top 5 komunijnych prezentów bez kiczu

Święta Rodzina - ikona ceramiczna -  to też doskonały prezent z okazji ślubu oraz na parapetówkę.

Ikona ceramiczna powstała w pracowni Beaty Kmieć, artystki, która specjalizuje się religijnych obrazach tworzonych w glinie. To połączenie malarstwa i płaskorzeźby - bardzo trudna technika, jednak Beacie Kmieć udaje się ukazać mimikę i emocje na twarzach świętych. Są oni jednocześnie ludzcy i napełnieni boskim blaskiem. Ogromną rolę w pracach Beaty Kmieć odgrywa kolor, zawsze intensywny i energetyczny. 

Obejrzyj wszystkie prace Beaty Kmieć

Prace Beaty Kmieć idealnie pasują jako prezenty na wszelkie religijne okazje - chrzest, przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej, ślub. Podobają się dorosłym, a także dzieciom, które lubią żywe, świetnie dobrane kolory. 

Dla kogo? Oryginalny prezent dla chrześniaka na I Komunię Św. Ikona idealna dla dziecka, która będzie pamiątką na długie lata. Wykonana ręcznie z ogromnym talentem, piękna i pełna barw - świetny pomysł na prezent dla chłopca.

O autorce

Specyfikacja

Wysokość: 19 cm

Szerokość: 13,5 cm

Tworzywo: ceramika szkliwiona

Uwaga: z tyłu ikony znajduje się mocny zaczep do powieszenia na ścianie.

Beata Kmieć
26

Opis

Wysokość
19 cm
Szerokość
13,5 cm
Tworzywo
ceramika szkliwiona

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Konik na biegunach -...

Cena 75,00 zł

Figurka kształtem i zdobieniami nawiązuje do konika mazurskiego (zwanego też warmińskim lub weselnym). Zgodnie z tradycją na Warmii i Mazurach był on symbolem szczęścia, pomyślności i dostatku. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak