Piwoniowa Migotka - ekologiczna herbata detoksykująca
  • Piwoniowa Migotka - ekologiczna herbata detoksykująca
  • Piwoniowa Migotka - ekologiczna herbata detoksykująca
  • Piwoniowa Migotka - ekologiczna herbata detoksykująca
  • Piwoniowa Migotka - ekologiczna herbata detoksykująca

Piwoniowa Migotka - ekologiczna herbata detoksykująca

Piwoniowa Migotka - aromatyczna i pyszna herbaciana mieszanka z ekologicznych składników - oczyszczająca, wzmacniająca - zbawienna dla organizmu. 

55,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Piwoniowa Migotka - zdrowa, naturalna herbata z kwiatów, ziół i owoców pochodzących z certyfikowanych ekologicznych upraw Warmii i Mazur. 

Marta Milewska, czyli Pani Jesień Naturalnie jest znaną blogerką, zainteresowaną tematyką ekologii, slow life, lokalnych marek tworzących w zgodzie z trendami minimalizmu, ekologii i antykonsumpcjonizmu. Stworzone przez nią mieszanki herbat są starannie wyselekcjonowane i głęboko przemyślane. Stanowią odpowiedź na najbardziej palące problemy dnia codziennego - przemęczenie, zapracowanie, potrzeba relaksu, powrotu do równowagi, oczyszczenia. Pozwalają wrócić do harmonii z naturą, własnym ciałem i umysłem. 

Piwoniowa Migotka to lekko słodkawa herbata o kwiatowym aromacie, wspomagająca detoksykacje organizmu i wzmacniająca jego kondycję. Migotka to połączone siły słodkiej piwonii, promiennego nagietka, niedocenianych liści maliny oraz opiekuńczej jasnoty. Wszystkie pięć składników mają działanie moczopędne, dzięki czemu wspomagają wydalanie toksyn z  ciała. Wszystkie działają również przeciwzapalnie, redukując drobne dolegliwości i ograniczając ogólne reakcje zapalne organizmu, co holistycznie pomaga zdrowiu. To jednak ledwie początek dobroczynnych efektów tej herbatki, bo każdy z jej składników wnosi od siebie coś dodatkowego i unikalnego. Piwonia poprawia krążenie, wzmacnia naczynia krwionośne i działa rozkurczowo. Nagietek przynosi ulgę w dolegliwościach żołądkowych i wspomaga trawienie. Liście maliny to obfitość witamin i przeciwutleniaczy, co wzmacnia organizm. Z kolei jasnota, nazywana też białą pokrzywą, troszczy się o zdrowie układu oddechowego oraz łagodzi wzdęcia i biegunki. Lukrecja zaś jest słodką "wisienką" w tym zespole. 

Dla kogo: Dla tych, co dbają o zdrowie, doceniają wartość produktów tworzonych ekologicznie, w zgodzie z naturą, dla tych, którzy po długim dniu potrzebują chwili spokojnego relaksu przy pysznej herbacie. Świetny prezent dla mamy, babci, taty czy dziadka. 

Skład: iście maliny 25%, lukrecja 25%, ziele jasnoty 20%, płatki piwonii 15%, płatki nagietka 15%

Waga: 50 g

91

Opis

Skład
liście maliny 25%, lukrecja 25%, ziele jasnoty 20%, płatki piwonii 15%, płatki nagietka 15%.
Waga
50g

Specyficzne kody

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak