• Nowy
Naturalna Sól Do Zmywarki  - Zero Waste - bezzapachowa - 1 kg
  • Naturalna Sól Do Zmywarki  - Zero Waste - bezzapachowa - 1 kg

Naturalna Sól Do Zmywarki - Zero Waste - bezzapachowa - 1 kg

Jak wszystko wychodzące z manufaktury Klareko, naturalna sól do zmywarki ekologiczną alternatywą dla chemicznych, nieprzyjaznych środowisku środków ogólnie dostępnych na rynku, do tego zapakowana zgodnie z duchem zero waste.

Autor: Klareko

11,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Naturalna Sól Do Zmywarki *Bezzapachowa *bezpieczna dla ludzi i środowiska *ekologiczna i wegańska * w duchu ZERO WASTE * idealna w gospodarstwach z oczyszczalniami przydomowymi.

Naturalna kopalniana Sól Do Zmywarki. Sól w najczystszej postaci bardzo gruboziarnista. Po konsultacjach z producentami zmywarek wiemy, że pomimo używania produktów do zmywarek typu “wszystko w jednym” zalecane jest używanie dodatkowo soli. Sól ta służy do regeneracji złoża zmywarki i używanie jej znacznie wydłuża żywotność urządzenia, a w szczególności licznych filtrów.

Zatem dbając o jeden z lepszych cudów techniki, o jeden z głównych ułatwiaczy codziennego życia kuchennego zalecamy używanie w nim soli do zmywarki.

Aby dodatkowo dbać o środowisko staraj się uruchamiać tylko w pełni zapakowaną zmywarkę i wybieraj programy z niższymi temperaturami.

Naturalna Sól do zmywarki KLAREKO dobrze czuje się w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła.

EKO SKŁADNIKI i Opakowanie Zero Waste

Kosmetyki Dla Domu KLAREKO opracowujemy tak, by były bezpieczne dla człowieka i środowiska. Sól Do Zmywarek KLAREKO Zero Waste zapakowałyśmy w szklany słoik i wyeliminowałyśmy zbędne etykiety.

Manufaktura kosmetyków dla domu Klareko, stworzona została przez zakręcone na punkcie ekologii Karinę i Martę, z produktów 100% naturalnych, w duchu zero waste.  Ich środki czystości nie zawierają żadnych szkodliwych dla ludzi czy przyrody substancji. Stosując je zadbasz nie tylko o własny dom, ale też zdrowie i poczucie członków rodziny i Matki Ziemi.

O autorkach

Specyfikacja:

Waga: 1 kg

Skład: tylko i wyłącznie czysta, naturalna sól

Dla kogo: Dla osób rozumiejących konieczność dbania o dobro natury. 

Klareko
98

Opis

Skład
tylko naturalna, czysta sól koplaniania
Waga
1kg

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Kolorowy Proszek Do Prania...

Cena 40,00 zł

Kolorowy Proszek Do Prania z miarką to jeden z produktów kosmetyków dla domu Klareko, stworzonych wyłącznie z naturalnych i przyjaznych środowisku składników. Rewelacyjnie dba o kolory. 

Odplamiające Mega Mydło - w 100% roślinne
  • Nowy

Odplamiające Mega Mydło - w...

Cena 20,00 zł

Odlamiające Mega Mydło Klareko w 100% roślinne i delikatne. Doskonałe do usuwania plam z wszelkich tkanin, idealne do pielęgnacji najwrażliwszej nawet skóry. Stworzone w duchu zero waste. 

Tabletki Do Zmywarki "All in One" - bezzapachowe
  • Nowy

Tabletki Do Zmywarki "All...

Cena 52,00 zł

Jak wszystko wychodzące z manufaktury Klareko, tabletki do zmywarki "All in One" są ekologiczną alternatywą dla chemicznych, nieprzyjaznych środowisku środków ogólnie dostępnych na rynku. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak