• Nowy
Tabletki Do Zmywarki "All in One" - bezzapachowe
  • Tabletki Do Zmywarki "All in One" - bezzapachowe

Tabletki Do Zmywarki "All in One" - bezzapachowe - 35 sztuk

Jak wszystko wychodzące z manufaktury Klareko, tabletki do zmywarki "All in One" są ekologiczną alternatywą dla chemicznych, nieprzyjaznych środowisku środków ogólnie dostępnych na rynku. 

Autor: Klareko

52,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Jak wszystko wychodzące z manufaktury Klareko, tabletki do zmywarki "All in One" są ekologiczną alternatywą dla chemicznych, nieprzyjaznych środowisku środków ogólnie dostępnych na rynku. 

Tabletki do Zmywarki  „All In One” *Bezzapachowe są * bezpieczne dla ludzi i środowiska * ekologiczne i wegańske * wyłącznie z naturalnych i certyfikowanych substancji * nie zawierają alergenów * w otoczce rozpuszczalnej w wodzie * w duchu ZERO WASTE * w słoiku * idealne w gospodarstwach z oczyszczalniami przydomowymi.

KLAREKO Zero Waste czyli całkowicie eliminujemy sztuczne opakowania, by dać oddech Matce Ziemi.

A tabletki…Tabletki do zmywarki Klareko to rozwiązanie które lubimy najbardziej, czyli minimalizm i moc. Jedno maleństwo waży 20g a wykona mycie, płukanie i nabłyszczanie. W każdej 1 małej kostce są tylko certyfikowane substancje i ogrom troski o środowisko. Każda tabletka jest w otoczce, która rozpuszcza się w wodzie już w 30 sekund (sprawdź sam).

Aby uzyskać jak najlepszy efekt zmywania, usuń resztki jedzenia z naczyń, umieść je w zmywarce, włóż tabletkę z otoczką do szufladki na detergent w zmywarce i już. Nie musisz stosować nabłyszczacza.

Aby dodatkowo dbać o środowisko staraj się uruchamiać tylko w pełni zapakowaną zmywarkę i wybieraj programy z niższymi temperaturami.

Nasze Tabletki do zmywarek dobrze czują się w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła. Pamiętaj, by przesypać je do szczelnego wielorazowego opakowania.

EKO SKŁADNIKI i Opakowanie Zero Waste

Kosmetyki Dla Domu KLAREKO opracowujemy tak, by były bezpieczne dla człowieka i środowiska. Tabletki do zmywarki KLAREKO Zero Waste zapakowałyśmy w papierową torebkę makulaturową i wyeliminowałyśmy zbędne etykiety.

Skład: Tabletki wykonane są z ponad 95% substancji naturalnych (a wszystkie pozostałe są certyfikowane). Zawierają: sekwestranty (pochodzenia naturalnego) >30%, sole węglanowe <30%, tlenowe środki wybielające <15%, niejoniczne środki powierzchniowo czynne <5%, mydło <5%, enzymy (proteazy, amylazy), krzemiany, celuloza, sole kwasu poliasparaginowego.

O autorkach

Specyfikacja:

Ilość: 35 sztuk

Klareko
99

Opis

Ilość
35 sztuk

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Kolorowy Proszek Do Prania...

Cena 40,00 zł

Kolorowy Proszek Do Prania z miarką to jeden z produktów kosmetyków dla domu Klareko, stworzonych wyłącznie z naturalnych i przyjaznych środowisku składników. Rewelacyjnie dba o kolory. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak