@wszuwarach
Misa do medytacji „Moje miejsce na ziemi”
  • Misa do medytacji „Moje miejsce na ziemi”
  • Misa do medytacji „Moje miejsce na ziemi” 1
  • Misa do medytacji „Moje miejsce na ziemi” 2
  • Misa do medytacji „Moje miejsce na ziemi” 3
  • Misa do medytacji „Moje miejsce na ziemi” 4
  • Misa do medytacji „Moje miejsce na ziemi” 5

Misa do medytacji „Moje miejsce na ziemi”

Wykonana ręcznie z litego drewna orzechowego. Może służyć do medytacji, jako siedzisko, a nawet ozdobna patera np. na owoce. Ekskluzywny, piękny a zarazem praktyczny przedmiot.

Autor: Darek Zboina

300,00 zł
Brutto
Ilość

Dzięki starannemu wyszlifowaniu i wyprofilowaniu w drewnie powstało ergonomiczne zagłębienie, pozwalające na wygodne siedzenie przez długi czas (np. podczas medytacji). Misa unosząc pupę kilka centymetrów ponad podłogę, sprzyja zachowaniu wyprostowanej postawy, odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa oraz kolana. 

Używanie misy ma też działanie terapeutyczne - kontakt z drewnem uspokaja, wpływa na poprawę samopoczucia, ułatwia zharmonizowany przepływ energii. Codzienne obcowanie z naturalnymi materiałami umożliwia intensywniejsze przeżywanie i odczuwanie wszystkiego, co dzieje się w przyrodzie.

Wnętrze misy zostało ręcznie wygładzone i wypolerowane, dzięki czemu wyraźnie widoczne są słoje drewna. Z wyczuciem podkreślone zostało piękno naturalnego materiału. To wyjątkowy przedmiot, pełen ciepła i dobrej energii. Można go używać na wiele sposobów - jako oryginalne siedzisko lub misa na różne przedmioty np. owoce.

Misa medytacyjna to jeden z najciekawszych przedmiotów autorstwa Darka Zboiny, właśnie ze względu na jej uniwersalne zastosowanie i ponadczasową urodę. Nie walczy z materią, nie nagina jej do swojej koncepcji, ale dostrzega, wydobywa i podkreśla to co najpiękniejsze w konkretnym kawałku drewna. 

Dla kogo: Dla miłośników jogi i medytacji, a także naturalnych i oryginalnych mebli wielofunkcyjnych. Wyjątkowy prezent np. na parapetówkę.

O autorze

Wymiary: 48 cm średnica (misa ma nieregularny kształt pnia drzewa z którego została zrobiona). 9 cm wysokość

Waga: 4,6 kg

Pozostałe informacje: Misa z litego drzewa orzechowego, zabezpieczona olejo-woskiem. Ze względu na wagę jest raczej przeznaczona praktyki w domu niż do „podręcznego” zabierania jej ze sobą do lasu czy na zajęcia z jogi. Gdyby ktoś zechciał używać jej jako patery, należy pamiętać, żeby nie serwować w misie dań gorących, nie myć w zmywarce a jedynie delikatnie przecierać ściereczką. Sporadycznie można ją przetrzeć szmatką nawilżoną olejem

Darek Zboina

Opis

Waga - gram
4600
Wysokość - cm
9
Szerokość - cm
48 (średnica misy)
Tworzywo
drewno orzechowe

Może Ci się także spodobać

Nerkowiec – drewniany...

Cena 80,00 zł

Ręcznie robione patery - każda ma nieco inny kształt. Bardzo dekoracyjnie wygląda zestaw kilku pater ustawiony na stole. Do serwowania np. serów, wędlin, orzechów, owoców czy ziaren. 

Drób domowy - zeszyt z...

Cena 55,00 zł

Zeszyt z ptactwem domowym wyciętym na okładce. Kolorystyka - odcienie różu i fioletu. Notes na domowe zapiski inspirowany ludowymi wycinankami. Ciekawy gadżet w stylu folk.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak