Podstawka kieliszek na jajko lub tea lighta 5
  • Podstawka kieliszek na jajko lub tea lighta 3
  • Podstawka kieliszek na jajko lub tea lighta 4
  • Podstawka kieliszek na jajko lub tea lighta 5
  • Podstawka kieliszek na jajko lub tea lighta
  • Podstawka kieliszek na jajko lub tea lighta

Drewniana podstawka na jajko lub tealight

Drewniany stojak na jajko lub tealight - rękodzieło artystyczne. Podstawka wykonana z jednego kawałka naturalnego drewna z korą (śliwka mirabelka, czyli ałycza). Prosta i oryginalna dekoracja nie tylko wielkanocnego stołu. 

Autor: Tomasz Głód

10,00 zł
Podstawka na jajko tea lighta - pojedyncza
Ilość

 

 

Stojak na jajka lub świecznik tealight z naturalnego drewna. Prosty, organiczny, bardzo efektowny, ręcznie robiony.

Oryginalny stojak z drewna na jedno jajko lub świecznik tealight. Podstawka powstała przez nawiercenie otworu w pniu drzewa owocowego (śliwka mirabelka - ałycza). Świetny pomysł na dekorację nie tylko wielkanocnego stołu w stylu eko.

Obejrzyj prace Tomasza Głoda w Szuwarach

Autor, czyli pan Tomasz Głód, stolarz ze wsi Skajboty na Warmii (tej od przystanku autobusowego przerobionego na wiejską kuchnię), perfekcyjnie wykorzystał atuty materiału. Można powiedzieć, że nie zepsuł naturalnego uroku drewna zbyt intensywną obróbką, podkreślił tylko jego piękno i pokazał detale.

Ogromnym plusem jest, że zostawił korę i chropowatą fakturę przekroju. To nie żaden erzac, ani aromat identyczny z naturalnym, ale konkretny kawałek drewna, pachnący sadem, stolarnią i śliwkami.

Do wyboru kilka podstawek, które można komponować ze sobą. Pasuje na jajko kurze bądź świeczkę typu tealight.

Obejrzyj więcej przedmiotów z drewna

Dla kogo? Dla miłośnika przyrody, prostoty, naturalnego drewna, który ceni piękno w jego pierwotnej postaci. Oryginalny detal, który pozwoli w odpowiedni sposób zaprezentować pisankę i podkreśli wielkanocny nastrój.

Specyfikacja:

Waga: ok. 115 g

Tworzywo: drewno - śliwa mirabelka (ałycza)

Wysokość: ok. 5,5 cm

Średnica: 7-8 cm

51

Opis

Waga
ok. 115 g
Wysokość
ok. 5,5 cm
Tworzywo
drewno - śliwa
Średnica
ok 7-8 cm

Może Ci się także spodobać

Batikowe pisanki - jajka...

Cena 17,00 zł

Wydmuszki z motywami łemkowskimi i ukraińskimi malowanymi woskiem przez artystkę ludową z Olsztyna. Pisanki wielkanocne w stylu folk, ręcznie dekorowane metodą batikową. Tradycyjne wzory, wyraziste, kontrastowe kolory. Ozdoba wielkanocna w rustykalnym klimacie.

Drewniana podstawka na...

Cena 50,00 zł

Podstawka na jajka z plastra drewna. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik na np. na tealighty. Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Stojak na jajka wykonany z plastra drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Drewniana podstawka na...

Cena 35,00 zł

Stojak na jajka z plastra drewna - mniejszy. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik na np. na tealighty. Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Stojak na jajka wykonany z plastra drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Plaster drewna - jajko

Cena 8,00 zł

Plastry drewna w kształcie jajka. Wyraźny i ciekawy rysunek słojów. Naturalne, nieregularne, wykonane z wiązu przez wiejskiego stolarza ze Skajbot. Mogą służyć np. jako ozdoby wielkanocne, podstawki pod gorące naczynia, kwiaty czy świeczki. Gładkie, bez kory, idealne do malowania, nieolejowane.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak