Drewniana podstawka na 8 jajek lub tealightów
  • Drewniana podstawka na 8 jajek lub tealightów
  • Drewniana podstawka na 8 jajek lub tealightów
  • Drewniana podstawka na 8 jajek lub tealightów

Drewniana podstawka na 8 jajek lub tealightów

Podstawka na jajka z plastra drewna. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik na np. na tealighty. Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Stojak na jajka wykonany z plastra drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Autor: Tomasz Głód

50,00 zł
Ilość
Brak produktu w magazynie

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Drewniana ozdoba wielkanocnego stołu - stojak na kilkanaście jajek lub pisanek (liczba w zależności od modelu) z jednego kawałka drewna. Wykonany z plastra wiązu, zrobiony ręcznie przez stolarza z Warmii. Pasuje na rozmiar kurzego jajka. Rewelacyjnie komponuje się z pisankami, bardzo ładnie wygląda też z jajkami w naturalnych kolorach. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik np. na  tealighty lub do podawania jajek.

Dekoracja wielkanocnego stołu w minimalistycznym i naturalnym stylu. Prosta podstawka na jajka z drewna.

Tu znajdziesz podstawki z drewna na kilka jajek

Zastanawiasz się jak pokazać pisanki podczas wielkanocnego śniadania? Stojak na jajka z naturalnego drewna jest doskonałym pomysłem na poddanie jaj w oryginalny i ekologiczny sposób. Plaster z drewna z nawierconymi otworami na jajka idealnie pasuje do wielkanocnych dekoracji w stylu ekologicznym, naturalnym i slow. Bez plastiku i innych syntetycznych dodatków, w 100 procentach drewniany, solidny, trwały, wykonany ręcznie w warsztacie warmińskiego stolarza. Przedmiot z dobrą energią i w pełni naturalny - na niektórych plastrach widać nawet fragmenty mchu i kory.

Autorem podstawki na pisanki oraz innych przedmiotów z drewna jest pan Tomasz Głód, sołtys słynnej wsi Skajboty (nie wiesz o co chodzi? Zajrzyj tutaj - Przystanek Skajboty). To człowiek z olbrzymią pasją do drewna, miłośnik białego śpiewu, społecznik i w ogóle bardzo ciekawa postać.

Obejrzyj więcej wielkanocnych ozdób

Dla kogo: Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i na podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Wykonany z naturalnego drewna w niewielkim warsztacie stolarskim stojak służyć będzie przez cały rok, bo pięknie prezentuje się z pisankami i jajkami w naturalnym kolorze. 

Wymiary

Waga: 800 g - 1400 g (zależnie od modelu)

Długość: 39,5 cm (model 4)

Wysokość: 3,5 cm - 5 cm (zależnie od modelu)

Tworzywo: lite drewno, wiąz

Średnica: 23-31 cm (zależnie od modelu)

51

Opis

Waga
800 g - 1400 g (zależnie od modelu)
Długość
39,5 cm (model 4)
Wysokość
3,5 cm - 5 cm (zależnie od modelu)
Tworzywo
drewno, wiąz
Średnica
23-31 cm (zależnie od modelu)

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Baba z kurami - zeszyt z...

Cena 45,00 zł

Estetyczny, solidny, wyjątkowy - zeszyt na domowe zapiski dla młodej lub doświadczonej gospodyni. Autorski projekt Katarzyny Rosik stylem nawiązujący do ludowych wycinanek.

Motyle - ręcznie malowane...

Cena 35,00 zł

Polskie motyle ręcznie namalowane na jajkach gęsich. Duże wydmuszki artystycznie ozdobione farbami akrylowymi. Można je zawiesić - do każdej pisanki zamocowany jest sznureczek zakończony koralikami. Elegancka ozdoba - nie tylko wielkanocna - w stylu rustykalnym. 

Batikowe pisanki - jajka...

Cena 17,00 zł

Wydmuszki z motywami łemkowskimi i ukraińskimi malowanymi woskiem przez artystkę ludową z Olsztyna. Pisanki wielkanocne w stylu folk, ręcznie dekorowane metodą batikową. Tradycyjne wzory, wyraziste, kontrastowe kolory. Ozdoba wielkanocna w rustykalnym klimacie.

Drewniana podstawka na 4 jajka

Cena 35,00 zł

Stojak na 4 jajka z plastra drewna. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik na np. na tealighty. Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Stojak na jajka wykonany z plastra drewna - wiąz lub brzoza - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak