Drewniany świecznik do tealightów - Serce

Drewniany świecznik z wiązowego drewna w kształcie serca - na 1 lub 3 tealighty. Wykonany z plastra drewna wiązowego - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Autor: Tomasz Głód

25,00 zł
wybierz model
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Drewniany świecznik w kształcie serca na 1 lub 3 tealighty (zależnie od modelu) z jednego kawałka drewna. Wykonany z plastra wiązu, zrobiony ręcznie przez stolarza z Warmii. 

Dekoracja parapetu lub  stołu w minimalistycznym i naturalnym stylu. Prosta podstawka na tealighty z drewna.

Tu znajdziesz podstawki z drewna

Zastanawiasz się jak stworzyć nastrojowy klimat?  Świecznik w stylu ekologicznym, naturalnym i slow. Bez plastiku i innych syntetycznych dodatków, w 100 procentach drewniany, solidny, trwały, wykonany ręcznie w warsztacie warmińskiego stolarza. Przedmiot z dobrą energią i w pełni naturalny.

Autorem świecznika oraz innych przedmiotów z drewna jest pan Tomasz Głód, sołtys słynnej wsi Skajboty (nie wiesz o co chodzi? Zajrzyj tutaj - Przystanek Skajboty). To człowiek z olbrzymią pasją do drewna, miłośnik białego śpiewu, społecznik i w ogóle bardzo ciekawa postać.

Obejrzyj więcej wielkanocnych ozdób

Dla kogo: Oryginalny pomysł dekorację stołu w duch slow, eko i zero waste. Wykonany z naturalnego drewna w niewielkim warsztacie stolarskim

Wymiary

Długość: ok. 17 cm (model na 3 świeczki); ok. 13 cm (model na 1 świeczkę)

Wysokość: ok. 4 cm cm 

Tworzywo: lite drewno, wiąz

Szerokość: 19 cm(model na 3 świeczki); ok. 12 cm (model na 1 świeczkę)

51

Opis

Długość
ok. 17 cm (model na 3 świeczki); ok. 13 cm (model na 1 świeczkę)
Wysokość
ok. 4 cm
Szerokość
19 cm(model na 3 świeczki); ok. 12 cm (model na 1 świeczkę)
Tworzywo
drewno, wiąz

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Motyle - ręcznie malowane...

Cena 35,00 zł

Polskie motyle ręcznie namalowane na jajkach gęsich. Duże wydmuszki artystycznie ozdobione farbami akrylowymi. Można je zawiesić - do każdej pisanki zamocowany jest sznureczek zakończony koralikami. Elegancka ozdoba - nie tylko wielkanocna - w stylu rustykalnym. 

Batikowe pisanki - jajka...

Cena 17,00 zł

Wydmuszki z motywami łemkowskimi i ukraińskimi malowanymi woskiem przez artystkę ludową z Olsztyna. Pisanki wielkanocne w stylu folk, ręcznie dekorowane metodą batikową. Tradycyjne wzory, wyraziste, kontrastowe kolory. Ozdoba wielkanocna w rustykalnym klimacie.

Drewniana podstawka na 4 jajka

Cena 35,00 zł

Stojak na 4 jajka z plastra drewna. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik na np. na tealighty. Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Stojak na jajka wykonany z plastra drewna - wiąz lub brzoza - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak