Malowany plaster z drewna - Kwiat Kaszubski

Ręcznie malowana ozdoba stołu w stylu eko. Owalny plaster z drewna wiązowego został ozdobiony wzorem inspirowanym haftem kaszubskim. Dominujące kolory - naturalne drewno, błękitny. Wyraźny i ciekawy rysunek słojów. Plaster drewniany naturalnie nieregularny, wykonany z wiązu przez wiejskiego stolarza ze Skajbot. Może służyć np. jako podstawka pod gorące naczynie, kwiaty czy świeczki. Drewno gładkie, naturalne, bez kory, nieolejowane

Autor: Tomasz Głód

25,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Plaster z drewna wiązu malowany - Kwiat Kaszubski  

Ręcznie malowana ozdoba stołu w stylu eko.

Owalny plaster z drewna wiązowego ozdobiony wzorem inspirowanym haftem kaszubskim. Dominujące kolory - naturalne drewno i błękitny. Plaster nie został zaolejowany, aby zachować jasny kolor wiązu, który pięknie harmonizujący z delikatnym malunkiem.

Plaster drewniany naturalnie nieregularny, wykonany z wiązu przez wiejskiego stolarza ze Skajbot. Może służyć np. jako podstawka pod gorące naczynie, kwiaty czy świeczki. Drewno gładkie, bez kory, naturalne (nieolejowane).

Drewniany plaster został wykonany z wiązu. Atutem tego drewna jest wyraźny i ciekawy rysunek słojów, który został jeszcze podkreślony przez oszlifowanie.  

OBEJRZYJ INNE PRZEDMIOTY Z DREWNA

Malowany w folkowe wzory plaster doskonale będzie prezentować się na stole jako podkładka pod gorące naczynie, albo oryginalna podstawka pod doniczkę z kwiatkiem. Uwaga - plaster naturalny, nieolejowany - należy chronić go przed zabrudzeniem albo zaimpregnować go olejem lub lakierem do drewna.

Plastry wykonał pan Tomasz Głód, stolarz ze wsi Skajboty w województwie warmińsko-mazurskim (tej od przystanku autobusowego przerobionego na wiejską kuchnię).

ZOBACZ PRACE TOMASZA GŁODA DOSTĘPNE W SZUWARACH

Dla kogo? Dla ludzi, którzy lubią naturalne materiały, dekoracje z drewna oraz folkowe akcenty we wnętrzu. Plaster malowany we wzory ludowe będzie ładnie prezentował się w każdym wnętrzu, ale szczególnie pasuje do tych utrzymanych klimacie rustykalnym.

Specyfikacja

Grubość plastra: 1,5 cm

Wysokość plastra: 19 cm

Materiał: drewno wiązowe, nieolejowane, pomalowane farbami akrylowymi 

44

Opis

Wysokość
19 cm
Tworzywo
naturalne drewno - wiąz
Grubość
1,5 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Motyle - ręcznie malowane...

Cena 35,00 zł

Polskie motyle ręcznie namalowane na jajkach gęsich. Duże wydmuszki artystycznie ozdobione farbami akrylowymi. Można je zawiesić - do każdej pisanki zamocowany jest sznureczek zakończony koralikami. Elegancka ozdoba - nie tylko wielkanocna - w stylu rustykalnym. 

Drewniana podstawka na 8...

Cena 50,00 zł

Podstawka na jajka z plastra drewna. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik na np. na tealighty. Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Stojak na jajka wykonany z plastra drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Drewniana podstawka na 4 jajka

Cena 35,00 zł

Stojak na 4 jajka z plastra drewna. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik na np. na tealighty. Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Stojak na jajka wykonany z plastra drewna - wiąz lub brzoza - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Drewniana podstawka na...

Cena 12,00 zł

Drewniany stojak na jajko lub tealight - rękodzieło artystyczne. Podstawka wykonana z jednego kawałka naturalnego drewna brzozowego lub wiązu. Prosta i oryginalna dekoracja nie tylko wielkanocnego stołu. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak