Gruby plaster drewna wiązowego - deska lub podstawka
  • Gruby plaster drewna wiązowego - deska lub podstawka
  • Gruby plaster drewna wiązowego - deska lub podstawka
  • Gruby plaster drewna wiązowego - deska lub podstawka
  • Gruby plaster drewna wiązowego - deska lub podstawka
  • Gruby plaster drewna wiązowego - deska lub podstawka
  • Gruby plaster drewna wiązowego - deska lub podstawka

Gruby plaster drewna wiązowego - deska lub podstawka

Okrągłe lub łezkowate grube plastry drewna. Wyraźny i ciekawy rysunek słojów wiązowego drzewa. Naturalne, nieregularne, wykonane z wiązu przez wiejskiego stolarza ze Skajbot. Mogą służyć np. jako deski do krojenia, ozdoby wielkanocne, podstawki pod gorące naczynia, kwiaty czy świeczki. Gładkie, bez kory, idealne do malowania, nieolejowane.

Autor: Tomasz Głód

40,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Naturalne  plastry z drewna wiązowego 

Drewniane krążki zostały wykonane z wiązu. Ich atutem jest wyraźny i ciekawy rysunek słojów, który został jeszcze podkreślony przez oszlifowanie drewna. Dość cienkie, gładkie, bez kory, nieolejowane. Średnica ok. 25 cm (różna zależnie od modelu)

Obejrzyj inne przedmioty z drewna

Po natarciu olejem jadalnym mogą służyć jako deski do krojenia, będą się doskonale prezentować na stole, jako podkładki pod gorące naczynia, albo wielkanocne dekoracje. Pełne naturalnego piękna, można je jednak dodatkowo ozdobić np. przez pomalowanie albo zaolejowanie. 

Zrobił je pan Tomasz Głód, stolarz ze wsi Skajboty w województwie warmińsko-mazurskim (tej od przystanku autobusowego przerobionego na wiejską kuchnię).

Zobacz prace Tomasza Głoda dostępne w Szuwarach

Dla kogo? Dla ludzi którzy lubią naturalne materiały i dekoracje z drewna. Pasują do każdego rodzaju wnętrza, ale szczególnie do tych utrzymanych w stylu rustykalnym i minimalistycznym.

Specyfikacja

Grubość plastra: 3-4,5 cm (zależnie od modelu)

Średnica plastra: ok. 25 cm (zależnie od modelu)

Materiał: drewno wiąz

44

Opis

Tworzywo
naturalne drewno - wiąz
Średnica
ok. 25 cm (zależnie od modelu)
Grubość
3-4,5 cm (zależnie od modelu)

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Motyle - ręcznie malowane...

Cena 35,00 zł

Polskie motyle ręcznie namalowane na jajkach gęsich. Duże wydmuszki artystycznie ozdobione farbami akrylowymi. Można je zawiesić - do każdej pisanki zamocowany jest sznureczek zakończony koralikami. Elegancka ozdoba - nie tylko wielkanocna - w stylu rustykalnym. 

Drewniana podstawka na 8...

Cena 50,00 zł

Podstawka na jajka z plastra drewna. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik na np. na tealighty. Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Stojak na jajka wykonany z plastra drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Drewniana podstawka na 4 jajka

Cena 35,00 zł

Stojak na 4 jajka z plastra drewna. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik na np. na tealighty. Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Stojak na jajka wykonany z plastra drewna - wiąz lub brzoza - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Drewniana podstawka na...

Cena 12,00 zł

Drewniany stojak na jajko lub tealight - rękodzieło artystyczne. Podstawka wykonana z jednego kawałka naturalnego drewna brzozowego lub wiązu. Prosta i oryginalna dekoracja nie tylko wielkanocnego stołu. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak