Drewniana podstawka na 6 jajek lub tealightów
  • Drewniana podstawka na 6 jajek lub tealightów
  • Drewniana podstawka na 6 jajek lub tealightów
  • Drewniana podstawka na 6 jajek lub tealightów
  • Drewniana podstawka na 6 jajek lub tealightów

Drewniana podstawka na 6 jajek lub tealightów

Stojak na 6 jajek z plastra drewna.  Po Wielkanocy zmienia się w świecznik na np. na tealighty. Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Stojak na jajka wykonany z plastra drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Autor: Tomasz Głód

45,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Drewniana ozdoba wielkanocnego stołu - stojak na6 jajek lub pisanek z jednego kawałka drewna. Wykonany z plastra wiązu, zrobiony ręcznie przez stolarza z Warmii. Pasuje na rozmiar kurzego jajka. Rewelacyjnie komponuje się z pisankami, bardzo ładnie wygląda też z jajkami w naturalnych kolorach. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik np. na  tealighty lub do stojak do serwowania jajek na co dzień.

Dekoracja wielkanocnego stołu w minimalistycznym i naturalnym stylu. Prosta podstawka na jajka z drewna.

TU ZNAJDZIESZ PODSTAWKI Z DREWNA NA KILKAnaście JAJEK

Zastanawiasz się jak pokazać pisanki podczas wielkanocnego śniadania? Stojak na jajka z naturalnego drewna jest doskonałym pomysłem na poddanie jaj w oryginalny i ekologiczny sposób. Plaster z drewna z nawierconymi otworami na jajka idealnie pasuje do wielkanocnych dekoracji w stylu ekologicznym, naturalnym i slow. Bez plastiku i innych syntetycznych dodatków, w 100 procentach drewniany, solidny, trwały, wykonany ręcznie w warsztacie warmińskiego stolarza. Przedmiot z dobrą energią i w pełni naturalny - na niektórych plastrach widać nawet fragmenty mchu i kory.

Autorem podstawki na pisanki oraz innych przedmiotów z drewna jest pan Tomasz Głód, sołtys słynnej wsi Skajboty (nie wiesz o co chodzi? Zajrzyj tutaj - Przystanek Skajboty). To człowiek z olbrzymią pasją do drewna, miłośnik białego śpiewu, społecznik i w ogóle bardzo ciekawa postać.

OBEJRZYJ WIĘCEJ WIELKANOCNYCH OZDÓB

Dla kogo: Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i na podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Wykonany z naturalnego drewna w niewielkim warsztacie stolarskim stojak służyć będzie przez cały rok, bo pięknie prezentuje się z pisankami i jajkami w naturalnym kolorze. 

Wymiary

Waga: 200 g - 760 g (zależnie od modelu)

Wysokość: 3 cm - 4,5 cm

Tworzywo: lite drewno, wiąz

Średnica: ok. 13-15 cm

51

Opis

Waga
200 g - 760 g (zależnie od modelu)
Wysokość
3 cm - 4,5 cm
Szerokość
13 cm (model 9)
Tworzywo
drewno
Średnica
ok. 13 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Nerkowiec – drewniany...

Cena 80,00 zł

Ręcznie robione patery - każda ma nieco inny kształt. Bardzo dekoracyjnie wygląda zestaw kilku pater ustawiony na stole. Do serwowania np. serów, wędlin, orzechów, owoców czy ziaren. 

Indyk na płocie - notes z...

Cena 45,00 zł

Ręcznie robiony notatnik w stylu folk dla miłośników wiejskich klimatów. Sprawdzi się np. jako analogowa książka telefoniczna, przepiśnik lub notes na codzienne zapiski. Stylowy drobiazg na różne okazje

Drewniana podstawka na 8...

Cena 50,00 zł

Podstawka na jajka z plastra drewna. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik na np. na tealighty. Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Stojak na jajka wykonany z plastra drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak