Połącz liścia - drewniana układanka

Drewniana układanka "Połącz liścia". Zadaniem dziecka jest odnalezienie i połączenie dwóch kawałków liścia z jednego gatunku drzewa. Do rysunku trzeba też dopasować podpis. Układanka w przyjemny sposób ułatwia dziecku naukę gatunków drzew, ćwiczy czytanie i motorykę małą. 

Czas realizacji do 14 dni.

Autor: SkumajTo

60,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Układanka "Połącz liścia" - drewniana zabawka edukacyjna pomagająca w nauce rozróżniania gatunków drzew

Zestaw zawiera osiem gatunków drzew, które rozpoznajemy oglądając kształt i budowę ich liści. Dziecko dodatkowo musi dopasować dwie pasujące do siebie części liści - utrwalając w ten sposób ich wygląd i nazwę. Każdy liść ma swój podpis, który należy odpowiednio dopasować. Zabawa pozwoli dziecku w prosty sposób przyswoić sobie nazwy drzew i rozróżnić je za pomocą cech charakterystycznych ich liści. 

Uwaga czas realizacji 14 dni.

JESZCZE WIĘCEJ ZABAWEK Z SZUWARÓW

Zestaw zawiera:

16 elementów liści, które po połączeniu dadzą 8  liści poszczególnych gatunków drzew o

8 podpisów z poszczególnymi nazwami o wymiarach

woreczek 

ulotkę informacyjną z nazwami drzew i wyglądem liści

SKUMAJTO W SZUWARACH - WSZYSTKIE PRODUKTY

Wymyślona i wyprodukowana przez SkumajTo - to niewielka, ale świetna firma z Warmii. Jej głównym mózgiem i kreatorką jest mama, która doskonale wie, że dzieci najlepiej uczą się podczas zabawy. Specjalizuje się więc w edukacyjnych grach, układankach i pomocach naukowych łączących koordynację ręka-oko, sprawność ruchową, precyzję i rzetelną dawkę wiedzy.

Dla kogo? Zabawka dla małego botanika, który lubi łączyć układanie i zdobywanie nowych wiadomości. Pomoc do nauki rozpoznawania gatunków drzew po kształtach liści.

SkumajTo
87

Opis

Wysokość
7,5 cm (liść po złożeniu); 2,5 cm (podpis po złożeniu)
Szerokość
16,5 cm (liść po złożeniu oraz podpis po złożeniu)
Tworzywo
drewno
Grubość
0,5 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Drewniana żaglówka -...

Cena 30,00 zł

Retro zabawka kolekcjonerska albo prezent dla żeglarza w duchu zero waste - żaglówka z drewna do puszczania na wodzie. Ręcznie wykonana, z ruchomym żaglem, malowane lub naturalne drewno, każda jest inna. Idealna w swej prostocie marynistyczna dekoracja nie tylko dziecięcego pokoju. 

Cykl rozwojowy żaby -...

Cena 80,00 zł

Układanka edukacyjna "Cykl życiowy żaby" w prosty sposób pokazuje jak rozwija się żaba. Dziecko samodzielnie układa poszczególne etapy cyklu życiowego nazywając jego elementy. Nauka poprzez zabawę z pewnością ułatwi dziecku zrozumienie poszczególnych etapów rozwoju żaby i usystematyzuje jego wiedzę. 

Układanka składa się z drewnianej planszy z siedmioma wyjmowanymi elementamiUwaga - Czas realizacji 14 dni. 

Gdzie ten liść - układanka...

Cena 80,00 zł

Dopasuj liść do gatunku drzewa - zabawka edukacyjna. W zestawie 9 drewnianych liści z drzew, które często można spotkać podczas spacerów. Trzeba je zidentyfikować, nazwać i ułożyć. Dla chętnych dodatkowe zadanie plastyczne - pomaluj liście na jesienne barwy. Ciekawa zabawa dla małego obserwatora przyrody.

Czas realizacji do 14 dni.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak