Magnesy afirmujące na lodówkę

Magnes na lodówkę z dobrym słowem, prostą ale mądrą myślą, która przy każdym przejściu obok lodówki przypomni ci, że jesteś cudem, możesz wszystko, że marzenia się spełniają, a ty masz moc...

14,00 zł
wybierz magnes
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Magnes afirmujący - najlepsze lekarstwo na chandrę, zwątpienie, złe samopoczucie, brak wiary w siebie

Magnes z dobrym słowem, prostą ale mądrą myślą, która przy każdym przejściu obok lodówki przypomni ci, że jesteś cudem, możesz wszystko, że marzenia się spełniają, a ty masz moc...

Magnes będzie idealnym prezentem dla bliskiej, ważnej osoby, jako podziękowanie, wyraz uznania, wsparcie, pomoc w uwierzeniu we własne siły i rozwinięciu skrzydeł. Słowa mają moc!

Dominika Świątecka-Majewska, autorka serii magnesów afirmujących życie i człowieka, sama mówi o sobie tak: "Jestem człowiekiem renesansu. Dużo umiem i mam wiele talentów, w bardzo różnorodnych, czasem wydawać by się mogło – sprzecznych dziedzinach. Nic nie jest jednak sprzeczne i wszystko się ze sobą łączy. A to, co piszę – jest świadomością faktów, do której dochodzę żyjąc swoje życie. Kiedyś bowiem – nie doceniałam siebie i nie dostrzegałam swoich zasobów. Talentów własnych nie znałam i nie korzystałam z nich. To się zmieniło.

Kocham życie i wiem, że mogę dużo. Podobnie, jak każdy człowiek. Wierzę w MOC naszych osobistych możliwości i dlatego – sama otwieram się na własną, a także towarzyszę innym ludziom w ich drodze ku własnym skrzydłom i frajdzie życia. Jestem bowiem kimś, kto pomaga w osobistym rozwoju. Rysowanie, malowanie, taniec – to kilka kolorów, które dodają mojemu życiu frajdy, smaku oraz wyciszenia. 

Ilustracje do magnesów – można powiedzieć powstały na wezwanie mojej duszy.

Nagrałam o tym podcast:

https://www.spreaker.com/user/13952643/alchemia-zycia-2-dominika-swiatecka-maje

Potem, to już opowieść o tym, jak wszechświat odpowiedział na moje rysowanie, do czego mnie zaprosił i na co się ja odważyłam w tej podróży.

Koniec końców – Magnesy miłości i Mocy są nie tylko w księgarniach w całej Polsce, ale i tu – W SZUWARACH – cudownie twórczej przestrzeni zrodzonej z potrzeb serc. Są dla Ciebie. Niech przyciągają to, co dobre."

Dla kogo zatem? Dla każdego! Dla siebie samego i dla bliskich ci osób. 20 rożnych wzorów - każdy znajdzie tu słowa, które trafią do jego serca. 

Wymiary: 6 x 9 cm

105

Opis

Wymiary
6 cm x 9 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Aromaterapeutyczny wosk do...

Cena 42,00 zł

Naturalny wosk do kominka zapachowego zapakowany w ozdobne pudełko - jest to gotowy zestaw prezentowy. Wykonane całkowicie ręcznie przez Tygiel Warmiński tarteletki aromaterapeutyczne z wosku sojowego i olejków eterycznych doskonałe do kominków zapachowych. Owalne, ozdobione kwiatami zebranymi z warmińskich pól, łąk i ogrodów. Unikalna, kompozycja zapachów o kwiatowej i cytrusowej nucie - każda tarteletka pachnie inaczej. Skład: ekologiczny wosk sojowy i 100 % olejki eteryczne (drzewo różane, pomarańcza, bergamotka i cytryna oraz cedr, świerk i wanilia). 

Mgiełka na jasne myśli -...

Cena 55,00 zł

Ekologiczny spray aromaterapeutyczny na skupienie uwagi i poprawę koncentracji. Specjalnie dobrana mieszanka olejków eterycznych pozytywnie wpływa na jasność myśli, a także poprawia nastrój i pobudza. "Mgiełka na jasne myśli" to w 100 % naturalne składniki - można rozpylić ją w pomieszczeniu w którym pracujemy, albo spryskać ubranie, by zapach towarzyszył nam przez cały dzień. Pachnie cytrusowo z miętową i rozmarynową nutą. Wytworzone w manufakturze Tygiel Warmiński. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak