• -6,00 zł
Kolorowy dekor ceramiczny handmade, ręcznie malowany przez Alicję Śleszyńską-Borsiak. Bajkowe rośliny i kwiaty. Nr 1.
  • Kolorowy dekor ceramiczny handmade, ręcznie malowany przez Alicję Śleszyńską-Borsiak. Bajkowe rośliny i kwiaty. Nr 1.
  • Kolorowy dekor ceramiczny handmade, ręcznie malowany przez Alicję Śleszyńską-Borsiak. Bajkowe rośliny i kwiaty. Nr 2
  • Kolorowy dekor ceramiczny handmade, ręcznie malowany przez Alicję Śleszyńską-Borsiak. Bajkowe rośliny i kwiaty. Nr 3
  • Kolorowy dekor ceramiczny handmade, ręcznie malowany przez Alicję Śleszyńską-Borsiak. Bajkowe rośliny i kwiaty. Tył

Kolorowy dekor ceramiczny - kafel ręcznie malowany

Ceramiczny kafel z ręcznie malowanym obrazem autorstwa Alicji Śleszyńskiej-Borsiak. Bardzo kolorowy wzór - bajkowe rośliny, kwiaty i kształty. Może być użyty jako ozdobny dekor wśród innych kafli np. w kuchni albo w łazience. Albo jako deska do krojenia lub podstawka pod gorący garnek. Kaflowi ani rysunkowi nie szkodzi kontakt z wodą, jedzeniem, zmywarką.

Oryginalna dekoracja do nietuzinkowego wnętrza. 

60,00 zł
54,00 zł Zniżka 6,00 zł
Wybierz wzór
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Kolorowy dekor ceramiczny handmade - prostokątny, do kuchni i łazienki - autor Alicja Śleszyńska-Borsiak

Ceramiczny kafel z ręcznie malowanym obrazem autorstwa Alicji Śleszyńskiej-Borsiak. Bardzo kolorowy wzór - bajkowe rośliny, kwiaty, liście i kształty. Może być użyty jako ozdobny dekor wśród innych kafli np. w kuchni albo w łazience. Albo jako deska do krojenia lub podstawka pod gorący garnek. Kaflowi ani rysunkowi nie szkodzi kontakt z wodą, jedzeniem, zmywarką.

Piękna i oryginalna dekoracja do nietuzinkowego wnętrza

WIĘCEJ CERAMIKI Z WARMIŃSKICH SZUWARÓW

Ceramika artystyczna z Warmii. Efektowne kafle o charakterze ozdobnym i użytkowym. Nikt inny nie będzie miał takiego dekoru, każdy jest unikatowy, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Wymiary: 10 na 20 cm. Dekor gotowy do przyklejenia na ścianę kuchenną czy łazienkową. Zdobiony techniką malowania na kaflach farbami naszkliwnymi. 

OBEJRZYJ WSZYSTKIE PRACE ALICJI BORSIAK-ŚLESZYŃSKIEJ

Prace Alicji Borsiak-Śleszyńskiej są bardzo malarskie, barwne i pozytywne. Artystka tworzy przede wszystkim ceramiczne naczynia, biżuterię (zwłaszcza broszki), rzeźby, instalacje performatywne, a także zdobi przedmioty domowe. Zachwycające są również jej obrazy ceramiczne inspirowane światem baśni i przyrodą Warmii. 

Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych, laureatka konkursów plastycznych - m.in. w 2019 r. otrzymała Wyróżnienie za cykl ceramicznych płaskorzeźb na XI Olsztyńskim Biennale Sztuki organizowanym przez Galerię BWA w Olsztynie.

Dla kogo: Dla indywidualisty, który lubi się wyróżniać i ceni sztukę użytkową. Element robiony ręcznie, który zmienia wnętrze i nadaje mu artystycznego klimatu. 

O AUTORCE

Specyfikacja

Wymiary: 10 na 20 cm

TechnikaZdobiony techniką malowania na kaflach farbami naszkliwnymi

27

Opis

Wysokość
10 cm
Szerokość
20 cm
Technika
Zdobiony techniką malowania na kaflach farbami naszkliwnymi

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Kolorowy talerz - ceramika artystyczna autorstwa Alicji Borsiak Śleszyńskiej. Kolory - żółty, czerwony, turkusowy. Widok z góry
  • -16,00 zł
-16,00 zł

Słoneczny - kolorowy talerz...

Cena podstawowa 160,00 zł Cena 144,00 zł

Bardzo kolorowy talerz ceramiczny autorstwa Alicji Borsiak Śleszyńskiej. Przenikająca się feeria barw, pełna energii i radości. Ceramika artystyczna z Warmii. Praca sygnowana podpisem artystki. Kolory - przewaga żółtego turkus, czerwień.

Motyl na lawendzie - talerz...

Cena 170,00 zł

Patera ceramiczna z motylkiem, w kolorach letniej lawendowej łąki wykonana ręcznie - autor Alicja Borsiak-Śleszyńska. Ciekawa kompozycja kolorystyczna utworzona z kontrastujących barw i delikatnej postaci motyla. Praca piękna, pełna nostalgii i spokoju. Ceramika artystyczna z Warmii. Praca sygnowana podpisem artystki. Kolory - ciemny fiolet, czerwień, szary. Kształt patery  nieregularny, z zagiętymi brzegami. Idealna do serwowania serów, ciasta czy przekąsek. 

Podwodny świat - ręcznie malowana broszka z ceramiki
  • -5,00 zł
-5,00 zł

Podwodny świat - ręcznie...

Cena podstawowa 45,00 zł Cena 40,00 zł

Broszka ceramiczna ręcznie malowana przez Alicję Borsiak-Śleszyńską Artystyczna biżuteria, która doda oryginalności codziennej i wyjściowej kreacji. Broszki malowane są w motywy inspirowane bajkowymi roślinami - niektóre przywodzą na myśl koralowce, inne wodorosty. Bardzo piękne i delikatne ozdoby, wykonane z wielkim talentem. Do wyboru wiele kolorów i tonacji - od jasnych i świetlistych po ciemniejsze i odrobinę mroczne. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak