Gorzka czekolada manufakturowa - Gorzka Brzegi Rwie
  • Gorzka czekolada manufakturowa - Gorzka Brzegi Rwie
  • Gorzka czekolada manufakturowa - Gorzka Brzegi Rwie
  • Gorzka czekolada manufakturowa - Gorzka Brzegi Rwie
  • Gorzka czekolada manufakturowa - Gorzka Brzegi Rwie

Gorzka czekolada manufakturowa - Gorzka Brzegi Rwie

Gorzka Brzegi Rwie - tabliczka gorzkiej czekolady rzemieślniczej, z manufaktury mazurskiej rodziny Szabelskich. Wytrawna, klasyczna i szlachetna czekolada gorzka dodaje prawdziwego "kopa energetycznego" - zawiera mnóstwo magnezu, potas, fosfor i żelazo, podnosi wydajność umysłu, łagodzi skutki stresu, relaksuje, buduje mięśnie i  mocne kości. 

10,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Gorzka Brzegi Rwie - tabliczka wytrawnej, wykwintnej gorzkiej czekolady rzemieślniczej, z manufaktury mazurskiej rodziny Szabelskich. Klasyczna i szlachetna czekolada gorzka dodaje prawdziwego "kopa energetycznego" - zawiera mnóstwo magnezu, potas, fosfor i żelazo, podnosi wydajność umysłu, łagodzi skutki stresu, relaksuje, buduje mięśnie i  mocne kości. 

Piekarnia i Cukiernia Marka Szabelskiego, to rodzinna firma, która od 35 już lat kultywuje tradycje piekarnicze, wprowadzając jednoczenie nowoczesne, ekologiczne i naturalne produkty i receptury. Szabelscy są laureatami konkursów kulinarnych (np. Top Warmii i Mazur), mogą pochwalić się certyfikatami ekologicznymi, ich produkty znajdują się na listach dziedzictwa kulinarnego,  food safety, etc. Do tego, zgodnie z duchem less waste stosują ekologiczne opakowania tekturowe i z biodegradowalnej folii.

Gorzka Brzegi Rwie, to tabliczka składająca się w 100% z ciemnej, niemal czarnej czekolady (z czego masa kakaowa stanowi minimum 70%).

Dla kogo: Dla tych, którzy cenią zdrowe, dobrej jakości słodycze; dla tych, którzy potrzebują czasem wsparcia na jesienną chandrę; idealna na niezobowiązujący, acz elegancki i z klasą upominek. 

Specyfikacja:

Waga: 90g netto

Skład: miazga kakaowa, cukier, proszek kakaowy o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator lecytyna sojowa, naturalny aromat waniliowy. Uwaga: może zawierać mleko, orzechy, jaja, pszenicę, sezam.

100

Opis

Skład
miazga kakaowa, cukier, proszek kakaowy o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator lecytyna sojowa, naturalny aromat waniliowy. Uwaga: może zawierać mleko, orzechy, jaja, pszenicę, sezam.
Waga
90 g netto

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Olej sezamowy tłoczony na...

Cena 22,00 zł

Olej sezamowy tłoczony na zimno z ziaren sezamu - naturalny, niefiltrowany, nierafinowany. Wytwarzany z ziaren odmiany Jantarol, charakteryzującej się delikatnym, orzechowym smakiem. Jest jednym z podstawowych składników kuchni azjatyckiej, nadaje się jako dodatek do świeżych sałat, jako dodatek do dressingu. 

Polecany dla osób chorych na cukrzycę, osteoporozę, nadciśnienie, problemy ze stawami. Wspomaga w walce z przeziębieniem i grypą, wspiera działanie serca i układu naczyniowego, ma właściwości przeciwbólowe, obniża poziom cholesterolu, pomaga utrzymanie higieny zębów i dziąseł, opóźnia siwienie i przyspiesza porost włosów. 

 

Gorzka czekolada...

Cena 10,00 zł

Śliwka czyni Mistrza - tabliczka gorzkiej czekolady rzemieślniczej z pysznymi suszonymi śliwkami, z manufaktury mazurskiej rodziny Szabelskich. Śliwka to owoc radości - zawiera w sobie hormony szczęścia, a w połączeniu z dobrą czekoladą, to już prawdziwa bomba uśmiechu i dobrego nastroju!

Mleczka czekolada...

Cena 10,00 zł

Mleczna Nie Zadaje Pytań - tabliczka mlecznej czekolady rzemieślniczej z płatkami kukurydzianymi, z manufaktury mazurskiej rodziny Szabelskich. Cudowni delikatna i chrupiąca dzięki płatkom, które notabene mają wiele zbawiennych właściwości - zapobiegają chorobom nowotworowym, pozytywnie wpływają na układ nerwowy i pokarmowy i obniżają cholesterol. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak