Orzech w Rozumie - tabliczka mlecznej czekolady rzemieślniczej z wielkimi, okrągłymi orzechami laskowymi z urodzajnych Mazur. Dzięki zawartości witamin B1, B2, PP i C orzech laskowy jest nieocenionym wsparciem przy każdym wysiłku intelektualnym - poprawia pamięć i koncentrację, wspomaga myślenie, obniża cholesterol, a co więcej, działa antydepresyjnie, co jak wiemy w połączeniu z czekoladą tworzy nieoceniony specyfik na rozproszenie myśli i spadek nastroju.
Piekarnia i Cukiernia Marka Szabelskiego to rodzinna firma, która od 35 już lat kultywuje tradycje piekarnicze, wprowadzając jednoczenie nowoczesne, ekologiczne i naturalne produkty i receptury. Szabelscy są laureatami konkursów kulinarnych (np. Top Warmii i Mazur), mogą pochwalić się certyfikatami ekologicznymi, ich produkty znajdują się na listach dziedzictwa kulinarnego, food safety, etc. Do tego, zgodnie z duchem less waste stosują ekologiczne opakowania tekturowe i z biodegradowalnej folii.
Orzech w Rozumie, to tabliczka składająca się w 80% z mlecznej czekolady (z czego masa kakaowa stanowi minimum 33,6 %) i w 20% z orzechów laskowych.
Dla kogo: Dla tych, którzy cenią zdrowe, dobrej jakości słodycze; dla tych, którzy potrzebują czasem wsparcia przy intensywnej nauce czy pracy umysłowej i na jesienną chandrę; idealna na niezobowiązujący, acz elegancki i z klasą upominek.
Specyfikacja:
Waga: 90g netto
Skład: Czekolada mleczna 80% (miazga kakaowa, mleko pełne w proszku, cukier, tłuszcz kakaowy, emulgator lecytyna sojowa, naturalny aromat waniliowy), orzechy laskowe - 20%; Może zawierać jaja, pszenicę, sezam.