Żółta czapka robiona na drutach - handmade. Od Agaty Boreckiej, Trykot. Trik. Trik. Z tyłu
  • Żółta czapka robiona na drutach - handmade. Od Agaty Boreckiej, Trykot. Trik. Trik. Z tyłu
  • Żółta czapka robiona na drutach - handmade. Od Agaty Boreckiej, Trykot. Trik. Trik. Z tyłu
  • Żółta czapka robiona na drutach - handmade. Od Agaty Boreckiej, Trykot. Trik. Trik. Z tyłu

Żółta czapka robiona na drutach

Ciepła czapka wydziergana ręcznie na drutach przez Agatę Borecką z Trykot. Trik. Trik. Wykonana z żółtej przędzy mocherowo-pluszowej, zakończona fikuśnym supełkiem Klasyczna czapka w stylu Trykota, czyli oryginalna, szalona i niepowtarzalna. Wzór wymyślony przez autorkę, mistrzynię dziewiarskiego freestyle, spot luźny, oczka duże. Czapa w punkowym stylu, dla ludzi niezależnych, dzikich i lubiących zwracać na siebie uwagę. 

Włóczka akrylowa, przyjemna w noszeniu, niegryząca. 

95,00 zł
Ilość
Brak produktu w magazynie

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Żółta czapka robiona na drutach, włóczka mocherowo-pluszowa - Trykot. Trik. Trik. handmade

Ciepła czapka wydziergana ręcznie na drutach przez Agatę Borecką z Trykot. Trik. Trik. Wykonana z żółtej przędzy mocherowo-pluszowej, zakończona fikuśnym supełkiem 

TRYKOT W SZUWARACH - ZOBACZ WSZYSTKO

Klasyczna czapka w stylu Trykota, czyli oryginalna, szalona i niepowtarzalna. Wzór wymyślony przez autorkę, mistrzynię dziewiarskiego freestyle, spot luźny, oczka duże.

Czapka jest wykonana z włóczki akrylowej, wygodna i niedrażniąca, Nosi się komfortowo i stylowo.

Ważne: ŻADNA czapka nie jest powtarzalna. Nigdy.

OBEJRZYJ DODATKI DLA ELEGANTKI Z SZUWARÓW

Czapkę wydziergała Agata Borecka, która w Olsztynie prowadzi pracownię z Trykot. Trik Trik. Mistrzyni dziewiarstwa spontanicznego, która nigdy nie powtarza wzorów (ba, nawet ich nie zapisuje), każda jest praca jest unikatowa, chociaż utrzymana w podobnym stylu. Wszelkie niedoskonałości materiału cieszą ją, bo takie grudki, pętelki i supły doskonale urozmaicają fakturę splotu. Jak jest ich za mało, bierze sprawy w swoje ręce i dowiązuje kokardki, wpłata nitki i skrawki. Z zapałem miesza wzory ażurowe ze ścisłymi oczkami. 

Czapki Agaty to nie nakrycia głowy, ale twórcze realizacje, poza modą i trendami. Inspiruje ją młoda Kora Jackowska i jej ówczesny styl ubierania, stąd w każdej czapie zaszyty jest procencik rebeliancki, punkowy i zawadiacki.

Trykot dzierga dla ludzi, którzy chcą się rzucać w oczy a nie tylko "ocieplić". Stąd na czapkach kutasiki, fąfle na czubkach i uszy.  

Dla kogo: Dla dziewczyny z fasonem, która ceni oryginalność i polot. Czapa w punkowym stylu, dla ludzi niezależnych, dzikich i lubiących zwracać na siebie uwagę.  

O AUTORCE

Specyfikacja

Długość: 23 cm

Obwód: 54 cm

Skład: włóczka akrylowa, mocherowo-pluszowa

Uwagi: prać ręcznie w letniej wodzie

12

Opis

Skład
włóczka akrylowa, mocherowo-pluszowa
Długość
23 cm
Obwód
54 cm
Uwagi
prać ręcznie w letniej wodzie

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Krajobraz warmiński -...

Cena 310,00 zł

Chusta filcowana na mokro wykonana z najwyższej jakości wełny merynosa, inspirowana warmińskim pejzażem. Jest wyjątkowa, mięciutka, niegryząca i przemiła w dotyku. 

Tęczowa chusta z wełny...

Cena 285,00 zł

Duża chusta szydełkowana wykonana z wełny wytwarzanej i farbowanej w sposób tradycyjny. Dla miłośników szlachetnych materiałów i najwyższej jakości rzemiosła. 

Czarna czapka z kolorowym...

Cena 95,00 zł

Duża, ciepła czapka z zawijanym ściągaczem wydziergana ręcznie na drutach przez Agatę Borecką z Trykot. Trik. Trik. Wykonana z czarnej włóczki, ozdobiona kolorowym, puszystym pomponem w kolorze żółtym, różowym i czarnym. Klasyczna czapka w stylu Trykota, czyli oryginalna, szalona i niepowtarzalna. Wzór wymyślony przez autorkę, mistrzynię dziewiarskiego freestyle, spot luźny, oczka duże. Czapa w punkowym stylu, dla ludzi niezależnych, dzikich i lubiących zwracać na siebie uwagę. 

Włóczka akrylowa, przyjemna w noszeniu, niegryząca. 

Czapka z sercem szary...

Cena 95,00 zł

Duża, ciepła czapka wydziergana ręcznie na drutach przez Agatę Borecką z Trykot. Trik. Trik. Wykonana z włóczki czarno-biały melanż, ozdobiona czerwonym sercem. Klasyczna czapka w stylu Trykota, czyli oryginalna, szalona i niepowtarzalna. Wzór wymyślony przez autorkę, mistrzynię dziewiarskiego freestyle, spot luźny, oczka duże. Czapa w punkowym stylu, dla ludzi niezależnych, dzikich i lubiących zwracać na siebie uwagę. 

Włóczka akrylowa, przyjemna w noszeniu, niegryząca. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak