• Szara czapka zakrywająca uszy robiona na drutach. Kolor szary i żółty. Autor Agata Borecka - Trykot. Trik. Trik. Na modelce 1
  • Szara czapka zakrywająca uszy robiona na drutach. Kolor szary i żółty. Autor Agata Borecka - Trykot. Trik. Trik. Na modelce 1
  • Szara czapka zakrywająca uszy robiona na drutach. Kolor szary i żółty. Autor Agata Borecka - Trykot. Trik. Trik. Na modelce 1

Szara czapka uszatka robiona na drutach

Czapka uszatka wydziergana ręcznie na drutach przez Agatę Borecką z Trykot. Trik. Trik. Wykonana z włóczki szary melanż, uszka w kolorze żółtym ozdobione fikuśnymi warkoczykami i frędzlami. Idealna dla dziecka albo osoby dorosłej o niebyt dużej głowie.

Klasyczna czapka w stylu Trykota, czyli oryginalna, szalona i niepowtarzalna. Wzór wymyślony przez autorkę, mistrzynię dziewiarskiego freestyle, spot luźny, oczka duże. Czapa w punkowym stylu, dla ludzi niezależnych, dzikich i lubiących zwracać na siebie uwagę. 

Włóczka akrylowa, przyjemna w noszeniu, niegryząca. 

95,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Czapka zakrywająca uszy robiona na drutach - kolor szary i żółty - handmade Trykot. Trik. Trik. 

Czapka uszatka wydziergana ręcznie na drutach przez Agatę Borecką z Trykot. Trik. Trik. Wykonana z włóczki szary melanż, uszka w kolorze żółtym ozdobione fikuśnymi warkoczykami i frędzlami. Model dopasowany. Idealna dla dziecka albo osoby dorosłej o niebyt dużej głowie.

TRYKOT W SZUWARACH - ZOBACZ WSZYSTKO

Klasyczna czapka w stylu Trykota, czyli oryginalna, szalona i niepowtarzalna. Wzór wymyślony przez autorkę, mistrzynię dziewiarskiego freestyle, spot luźny, oczka duże.

Czapka jest wykonana z włóczki akrylowej, wygodna i niedrażniąca, Nosi się komfortowo i stylowo.

Ważne: ŻADNA czapka nie jest powtarzalna. Nigdy.

OBEJRZYJ DODATKI DLA ELEGANTKI Z SZUWARÓW

Czapkę wydziergała Agata Borecka, która w Olsztynie prowadzi pracownię z Trykot. Trik Trik. Mistrzyni dziewiarstwa spontanicznego, która nigdy nie powtarza wzorów (ba, nawet ich nie zapisuje), każda jest praca jest unikatowa, chociaż utrzymana w podobnym stylu. Wszelkie niedoskonałości materiału cieszą ją, bo takie grudki, pętelki i supły doskonale urozmaicają fakturę splotu. Jak jest ich za mało, bierze sprawy w swoje ręce i dowiązuje kokardki, wpłata nitki i skrawki. Z zapałem miesza wzory ażurowe ze ścisłymi oczkami. 

Czapki Agaty to nie nakrycia głowy, ale twórcze realizacje, poza modą i trendami. Inspiruje ją młoda Kora Jackowska i jej ówczesny styl ubierania, stąd w każdej czapie zaszyty jest procencik rebeliancki, punkowy i zawadiacki.

Trykot dzierga dla ludzi, którzy chcą się rzucać w oczy a nie tylko "ocieplić". Stąd na czapkach kutasiki, fąfle na czubkach i uszy.  

Dla kogo: Dla dziewczyny z fasonem, która ceni oryginalność i polot. Czapa w punkowym stylu, dla ludzi niezależnych, dzikich i lubiących zwracać na siebie uwagę.  

O AUTORCE

Specyfikacja

Długość: 25 cm

Obwód: 40 cm

Skład: włóczka akrylowa

Uwagi: prać ręcznie w letniej wodzie. Idealna dla dziecka albo osoby dorosłej o niebyt dużej głowie.

12

Opis

Skład
włóczka akrylowa
Długość
25 cm
Obwód
40 cm
Uwagi
Idealna dla dziecka lub osoby dorosłej o niezbyt dużej głowie. prać ręcznie w letniej wodzie.

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Czarna czapka z kolorowym...

Cena 95,00 zł

Duża, ciepła czapka z zawijanym ściągaczem wydziergana ręcznie na drutach przez Agatę Borecką z Trykot. Trik. Trik. Wykonana z czarnej włóczki, ozdobiona kolorowym, puszystym pomponem w kolorze żółtym, różowym i czarnym. Klasyczna czapka w stylu Trykota, czyli oryginalna, szalona i niepowtarzalna. Wzór wymyślony przez autorkę, mistrzynię dziewiarskiego freestyle, spot luźny, oczka duże. Czapa w punkowym stylu, dla ludzi niezależnych, dzikich i lubiących zwracać na siebie uwagę. 

Włóczka akrylowa, przyjemna w noszeniu, niegryząca. 

Fioletowa czapka z sercem...

Cena 95,00 zł

Duża, ciepła czapka wydziergana ręcznie na drutach przez Agatę Borecką z Trykot. Trik. Trik. Wykonana z fioletowej włóczki  ozdobiona wielkim, żółtym sercem. Klasyczna czapka w stylu Trykota, czyli oryginalna, szalona i niepowtarzalna. Wzór wymyślony przez autorkę, mistrzynię dziewiarskiego freestyle, spot luźny, oczka duże. Czapa w punkowym stylu, dla ludzi niezależnych, dzikich i lubiących zwracać na siebie uwagę. 

Włóczka akrylowa, przyjemna w noszeniu, niegryząca. 

Czapka z jaszczurką robiona...

Cena 95,00 zł

Duża, ciepła czapka uszatka wydziergana ręcznie na drutach przez Agatę Borecką z Trykot. Trik. Trik. Wykonana z włóczki czarno-żółty melanż, z przodu czarna jaszczurka, uszka w kolorze intensywnego różu. Klasyczna czapka w stylu Trykota, czyli oryginalna, szalona i niepowtarzalna. Wzór wymyślony przez autorkę, mistrzynię dziewiarskiego freestyle, spot luźny, oczka duże. Czapa w punkowym stylu, dla ludzi niezależnych, dzikich i lubiących zwracać na siebie uwagę. 

Włóczka akrylowa, przyjemna w noszeniu, niegryząca. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak