• Nowy
Czapka z sercem czarny melanż i fiolet - handmade
  • Czapka z sercem czarny melanż i fiolet - handmade
  • Czapka z sercem czarny melanż i fiolet - handmade
  • Czapka z sercem czarny melanż i fiolet - handmade
  • Czapka z sercem czarny melanż i fiolet - handmade

Czapka z sercem czarno-brązowy melanż z błyszczącą nitką i fiolet - handmade

Duża, ciepła czapka wydziergana ręcznie na drutach przez Agatę Borecką z Trykot. Trik. Trik. Wykonana z włóczki czarny melanż, ozdobiona wielkim fioletowym sercem. Klasyczna czapka w stylu Trykota, czyli oryginalna, szalona i niepowtarzalna. Wzór wymyślony przez autorkę, mistrzynię dziewiarskiego freestyle, spot luźny, oczka duże. Czapa w punkowym stylu, dla ludzi niezależnych, dzikich i lubiących zwracać na siebie uwagę. 

Włóczka akrylowa, przyjemna w noszeniu, niegryząca. 

75,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Czapka czarno-brązowy melanż z fioletowym sercem, przetykana połyskliwą nitką, robiona na drutach - Trykot. Trik. Trik. handmade

Duża, ciepła czapka wydziergana ręcznie na drutach przez Agatę Borecką z Trykot. Trik. Trik. Wykonana z włóczki pomarańczowy melanż, ozdobiona wielkim różowym sercem. 

TRYKOT W SZUWARACH - ZOBACZ WSZYSTKO

Klasyczna czapka w stylu Trykota, czyli oryginalna, szalona i niepowtarzalna. Wzór wymyślony przez autorkę, mistrzynię dziewiarskiego freestyle, spot luźny, oczka duże. Rozmiar uniwersalny - doskonale dopasowuje się do głowy - zarówno starszego dziecka jak i osoby dorosłej - tak  kobiety jak i mężczyzny.

Czapka jest wykonana z włóczki akrylowej, wygodna i niedrażniąca, Nosi się komfortowo i stylowo.

Ważne: ŻADNA czapka nie jest powtarzalna. Nigdy.

OBEJRZYJ DODATKI DLA ELEGANTKI Z SZUWARÓW

Czapkę wydziergała Agata Borecka, która w Olsztynie prowadzi pracownię z Trykot. Trik Trik. Mistrzyni dziewiarstwa spontanicznego, która nigdy nie powtarza wzorów (ba, nawet ich nie zapisuje), każda jest praca jest unikatowa, chociaż utrzymana w podobnym stylu. Wszelkie niedoskonałości materiału cieszą ją, bo takie grudki, pętelki i supły doskonale urozmaicają fakturę splotu. Jak jest ich za mało, bierze sprawy w swoje ręce i dowiązuje kokardki, wpłata nitki i skrawki. Z zapałem miesza wzory ażurowe ze ścisłymi oczkami. 

Czapki Agaty to nie nakrycia głowy, ale twórcze realizacje, poza modą i trendami. Inspiruje ją młoda Kora Jackowska i jej ówczesny styl ubierania, stąd w każdej czapie zaszyty jest procencik rebeliancki, punkowy i zawadiacki.

Trykot dzierga dla ludzi, którzy chcą się rzucać w oczy a nie tylko "ocieplić". Stąd na czapkach kutasiki, fąfle na czubkach i uszy.  

Dla kogo: Dla dziewczyny z fasonem, która ceni oryginalność i polot. Czapa w punkowym stylu, dla ludzi niezależnych, dzikich i lubiących zwracać na siebie uwagę.  

O AUTORCE

Specyfikacja

Długość: 27 cm

Obwód: 50 cm

Skład: włóczka akrylowa

Uwagi: prać ręcznie w letniej wodzie

12

Opis

Skład
włóczka akrylowa
Długość
27 cm
Obwód
50 cm
Uwagi
prać ręcznie w letniej wodzie

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Khaki - czapka szydełkowa z...

Cena 60,00 zł

Czapka beanie w kolorze khaki - zgniła zieleń, robione ręcznie na szydełku. Ścisły splot, ciepła. Skład: alpaka, merynos, akryl antypilling

Turkus i fiolet - chusta z...

Cena 285,00 zł

Duża chusta szydełkowana wykonana ręcznie ze 100 proc. wełny wytwarzanej i farbowanej w sposób tradycyjny. Utrzymana w kolorystyce turkusowo-fioletowej (kolory cieniowane). Dla miłośników szlachetnych materiałów i najwyższej jakości rzemiosła. 

Czapka z sercem szary...
  • -25,00 zł
-25,00 zł

Czapka z sercem szary...

Cena podstawowa 95,00 zł Cena 70,00 zł

Duża, ciepła czapka wydziergana ręcznie na drutach przez Agatę Borecką z Trykot. Trik. Trik. Wykonana z włóczki czarno-biały melanż, ozdobiona czerwonym sercem. Klasyczna czapka w stylu Trykota, czyli oryginalna, szalona i niepowtarzalna. Wzór wymyślony przez autorkę, mistrzynię dziewiarskiego freestyle, spot luźny, oczka duże. Czapa w punkowym stylu, dla ludzi niezależnych, dzikich i lubiących zwracać na siebie uwagę. 

Włóczka akrylowa, przyjemna w noszeniu, niegryząca. 

Szara czapka uszatka...
  • -25,00 zł
-25,00 zł

Szara czapka uszatka...

Cena podstawowa 95,00 zł Cena 70,00 zł

Czapka uszatka wydziergana ręcznie na drutach przez Agatę Borecką z Trykot. Trik. Trik. Wykonana z włóczki szary melanż, uszka w kolorze żółtym ozdobione fikuśnymi warkoczykami i frędzlami. Idealna dla dziecka albo osoby dorosłej o niebyt dużej głowie.

Klasyczna czapka w stylu Trykota, czyli oryginalna, szalona i niepowtarzalna. Wzór wymyślony przez autorkę, mistrzynię dziewiarskiego freestyle, spot luźny, oczka duże. Czapa w punkowym stylu, dla ludzi niezależnych, dzikich i lubiących zwracać na siebie uwagę. 

Włóczka akrylowa, przyjemna w noszeniu, niegryząca. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak