@wszuwarach

Współpraca z twórcami

Szuwary to miejsce skupiające utalentowanych ludzi z magicznego rejonu Warmii i Mazur. Jeśli jesteś jednym z nich, jeśli haftujesz, malujesz, rzeźbisz, szyjesz, wypalasz, szydełkujesz, robisz na drutach, wyplatasz, projektujesz, budujesz, tworzysz cokolwiek, masz pomysł na ciekawą pamiątkę regionalną etc., chętnie podejmiemy współpracę. Zachęcamy do kontaktu i przesłania zdjęć swoich prac na adres: kontakt@wszuwarach.pl

Współpraca z instytucjami

Jeśli prowadzisz hotel, ośrodek wczasowy, pensjonat, przystań kajakową czy żeglarską lub inną instytucję i poszukujesz ciekawych pamiątek z Warmii i Mazur, które mógłbyś oferować swoim klientom, albo oryginalnych przedmiotów do wystroju wnętrz, napisz do nas na adres: kontakt@wszuwarach.pl. Na pewno znajdziemy dla Ciebie coś atrakcyjnego.

Współpraca z mediami i blogerami

Zapraszamy do współpracy czasopisma wnętrzarskie, krajoznawcze i lifestylowe oraz związane z duchem slow life, a także blogerów zajmujących się tymi dziedzinami. Udostępniamy zdjęcia produktów w wysokiej rozdzielczości i w różnych aranżacjach oraz informacje o oferowanych przedmiotach i artystach. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres kontakt@wszuwarach.pl w celu ustalenia zasad współpracy.