@wszuwarach

Nie macie czasami wrażenia, że to co nas zachwyca, co jest twórcze i niepowtarzalne, to jedynie czubek góry lodowej ogromu wspaniałych rzeczy, które tworzą ludzkie ręce? Mając takie przekonanie stworzyłyśmy Szuwary – miejsce, w którym spotkać możecie utalentowanych ludzi z Warmii i Mazur oraz ich dzieła.

Nieustannie towarzyszy nam uczucie, że ludzie potrafią tworzyć cuda. Naszą pasją jest przeszukiwanie miejsc leżących z dala od głównych szlaków, bo czujemy, że właśnie tam powstają rzeczy wyjątkowe. Ludzie tworzą je nie dla poklasku, lecz z potrzeby serca.

Z drugiej strony są ludzie, którzy szukają czegoś więcej niż tylko oryginalnych prezentów i pięknego rękodzieła – szukają przedmiotów, które opowiadają fascynujące historie o ludziach i ich drodze do realizacji marzeń. Chcemy, żeby spotkali się właśnie w Szuwarach. 

Mieszkamy w regionie Warmii i Mazur, dlatego w Szuwarach znajdziecie głównie sztukę i rękodzieło twórców z tych terenów.  Ale szuwary i ukryci w nich artyści są wszędzie, dlatego natkniecie się u nas także na kilka ciekawych propozycji z innych krain. 

Więcej informacji znajdziecie na blogu

Ada & Magda

Magda i Ada z Szuwarów - zespół sklepu wszuwarach.pl Fot. Lidia Dzwolak