@wszuwarach

Wiemy, jak ważny jest termin realizacji zamówienia oraz bezpieczeństwo przesyłki, dlatego zawsze przestrzegamy kilku zasad:

 • Pakujemy zakupione przedmioty z największa starannością, by nawet kruche ceramiczne rzeźby dotarły do Ciebie w idealnym stanie. Nie żałujemy kartonu, folii bąbelkowej, ani innych materiałów ochronnych.
 • Kompletujemy zamówienia i wysyłamy przesyłki tak szybko, jak to jest możliwe, by dotarły do Ciebie nie na czas, ale przed czasem.
 • O wszelkich opóźnieniach i problemach będziemy informować Cię na bieżąco. Natomiast jeśli się nie odzywamy, to znak, że wszystko idzie świetnie i można zacząć wyglądać kuriera.
 • Możesz skorzystać z usługi pakowania na prezent - wystarczy zaznaczyć taką opcję podczas składania zamówienia. Jeśli chcesz dodamy też liścik z życzeniami od Ciebie i prześlemy wszystko pod wskazany adres - więcej informacji znajdziesz tutaj

Czas realizacji i wysyłki

 • Staramy się, żeby zamówiony towar dotarł do Ciebie możliwie najszybciej. Rzeczy, które znajdują się na stanie sklepu, pakujemy i wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania wpłaty na konto. W ciągu następnych 2-3 dni roboczych przesyłka powinna być już w Twoim domu. Realnie patrząc od opłacenia zakupów do dostawy upływa maksymalnie 4-5 dni roboczych
 • Jeśli przedmiot jest wykonywany na Twoje specjalne zamówienie, czas dostawy ustalany jest indywidualnie przed dokonaniem transakcji - znajdziesz na ten temat informację w karcie produktu. Ręczymy jednak, że warto na takie specjalne zamówienia dłużej poczekać.
 • Czasem czas dostawy z jakiś powodów się wydłuża (np. w okresie przedświątecznym czy urlopowym). Jeśli tak się stanie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy (telefonicznie lub przez e-mail).

Odbiór osobisty (Brąswałd 42b)

Istnieje możliwość darmowego odbioru osobistego w siedzibie sklepu po uprzednim opłaceniu zakupów (na miejscu nie ma możliwości płacenia kartą ani gotówką)

 • 0 zł - odbiór osobisty (przedpłata na konto) - termin odbioru po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym (667 806 778) lub mejlowym (sklep@wszuwarach.pl)

Koszt przesyłki krajowej

Przesyłka kurierska FedEx (paczka do 20 kg):

 • 14,00 zł (przedpłata na konto) - czas dostawy ok. 2 dni roboczych
 • 16,50 zł (za pobraniem) - czas dostawy ok. 2 dni roboczych

Na razie niedostępna jest dostawa przez Paczkomaty InPost, ale pracujemy nad tym (paczka do 25 kg):

 • 9,00 zł (przedpłata na konto) - czas dostawy ok. 2 dni roboczych

UWAGA: Przy zamówieniach powyżej kwoty 300 zł przesyłka na terenie kraju gratis.

Koszt przesyłki zagranicznej

 • Istnieje możliwość przesłania zakupionych towarów za granicę. Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie. W takich sytuacjach prosimy o kontakt mailowy.

Uwaga!

Pamiętaj, aby sprawdzić zawartość i stan przesyłki przy Kurierze – wiele rzeczy z naszego asortymentu to przedmioty kruche i delikatne. Dokładamy wszelkich starań, aby dotarły do Ciebie bezpieczne, jednak podczas transportu wszystko się może zdarzyć. W przypadku uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody.