Tęczowa wełniana chusta szydełkowana 4
  • Tęczowa wełniana chusta szydełkowana 4
  • Tęczowa wełniana chusta szydełkowana 5
  • Tęczowa wełniana chusta szydełkowana 1
  • Tęczowa wełniana chusta szydełkowana 2
  • Tęczowa wełniana chusta szydełkowana 3
  • Tęczowa wełniana chusta szydełkowana - wzór

Tęczowa chusta z wełny łotewskiej

Duża chusta szydełkowana wykonana z wełny wytwarzanej i farbowanej w sposób tradycyjny. Dla miłośników szlachetnych materiałów i najwyższej jakości rzemiosła. 

285,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Tęczowa chusta z nietkniętej chemią wełny łotewskich owiec to prawdziwy rarytas dla zmarzluchów. Wydziergana na szydełku w dwóch wersjach - asymetrycznej i klasycznego trójkąta. Rzecz wyjątkowa i dla prawdziwych koneserów, którzy potrafią docenić piękno naturalnego materiału najwyższej jakości i ręczną robotę. 

ZOBACZ WIĘCEJ DODATKÓW Z SZUWARÓW

Włóczka, z której powstała chusta, jest w 100 proc. wełniana (tzw. wełna artystyczna). Proces jej wytwarzania to połączenie starych receptur oraz nowych technologii. Przędzę myje się łagodnie wodą z mydłem, tak by nie wypłukać lanoliny. Gdzieniegdzie widać nawet ździebełka trawy.

Do barwienia używane są naturalne surowce i farby przyjazne dla środowiska. Dzięki temu każdy motek jest inny, a kolory niepowtarzalne. Naturalna lanolina sprawia, że włóczka nie jest puchata, ale dość gładka, zwarta i nieco w starym stylu. Ma też delikatny, specyficzny zapach wełny i może lekko podgryzać. Od pierwszego dotknięcia czuje się szlachetność materiału.

WSZYSTKIE PRACE AGNIESZKI LESNER DOSTĘPNE W SZUWARACH

Chusty z wełny łotewskich owiec specjalnie dla Szuwarów wydziergała Agnieszka Lesner z Maniadziergania. Są jedyne w swoim rodzaju, piękne i bardzo starannie wykonane. Jakość chusty Agnieszka przetestowała osobiście - materiał bardzo dobrze się nosi, nie mechaci się, nie zostawia kłaczków na ubraniach, za to grzeje i jest praktyczny. 

Dla kogo: Dla miłośniczek naturalnych materiałów i pięknych chust, które doceniają najwyższy gatunek i doskonałą, ręczną robotę. 

O autorce

Wymiary:

150x250x220 

Skład: 100 proc. wełna naturalna z łotewskich owiec

Uwaga: By zachować naturalną strukturę wełny, należy prać chustę tak, by nie wypłukać lanoliny, czyli w letniej wodzie, ręcznie i z użyciem delikatnych środków.  

11

Opis

Skład
100 proc. wełna naturalna
Wymiary
150 cm x 220 cm x 250 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Krajobraz warmiński -...

Cena 310,00 zł

Chusta filcowana na mokro wykonana z najwyższej jakości wełny merynosa, inspirowana warmińskim pejzażem. Jest wyjątkowa, mięciutka, niegryząca i przemiła w dotyku. 

Stonowana - chusta z wełny...

Cena 285,00 zł

Duża chusta szydełkowana wykonana ręcznie. 100 proc. wełny wytwarzanej i farbowanej w sposób tradycyjny. Utrzymana w stonowanej kolorystyce różowo-fioletowo-szaro-zielonej (kolory cieniowane). Dla miłośników szlachetnych materiałów i najwyższej jakości rzemiosła. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak