• Nowy
Ceramiczny talerz, misa, zielona z kwiecistym wzorem
  • Ceramiczny talerz, misa, zielona z kwiecistym wzorem
  • Ceramiczny talerz, misa, zielona z kwiecistym wzorem
  • Ceramiczny talerz, misa, zielona z kwiecistym wzorem
  • Ceramiczny talerz, misa, zielona z kwiecistym wzorem
  • Ceramiczny talerz, misa, zielona z kwiecistym wzorem
  • Ceramiczny talerz, misa, zielona z kwiecistym wzorem

Zielona Łąka - misa ceramiczna

Misa ceramiczna wykonana i szkliwiona ręcznie. Wewnątrz i na zewnątrz odciśnięty wzór kwiecistej koronki. Ozdobne szkliwienie - białe i błękitne refleksy na zielonym tle przywodzące na myśl soczystą łąkę. Pasuje do nowoczesnego, prostego wnętrza i rustykalnych klimatów.

120,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Misa ceramiczna Zielona Łąka - ceramika handmade

Misa ceramiczna wykonana i szkliwiona ręcznie. Wewnątrz i na zewnątrz odciśnięty wzór kwiecistej koronki. Ozdobne szkliwienie - białe i błękitne akcenty na zielonym tle przywodzące na myśl soczystą łąkę. Pasuje do nowoczesnego, prostego wnętrza i rustykalnych klimatów.

Średnica misy ok. 3o cm. Idealna na owoce i do serwowania przystawek - powierzchnia powleczona szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością. Szkliwienie cieniowane - odcienie białego, przez błękit do różnych odcieni zieleni. Ceramika artystyczna z Warmii i Mazur.

WIĘCEJ CERAMIKI Z WARMIŃSKICH SZUWARÓW

Prosta, elegancka ceramika w klasycznym stylu i barwach natury. Oryginalna misa pasująca do wnętrza w stylu rustykalnym, wiejskim, jak i minimalistycznym. Artystyczny prezent na parapetówkę albo ślub.

ZOBACZ WIĘCEJ PRAC PIOTRA CHOROMAŃSKIEGO

To bardzo męska ceramika, tworzona przez Piotra Choromańskiego, niezwykle utalentowanego artystę z województwa warmińsko-mazurskiego. Jego pracownia znajduje się w Dywitach, wiosce niedaleko Olsztyna. Prace Piotra zachwycają doskonałym wykonaniem, oryginalnością i surowością. Lubi eksperymentować, próbować, szukać nowych ścieżek, dlatego chętnie tworzy ceramikę raku. 

Dla kogo: Misa - doskonały prezent na parapetówkę, albo ślub. Ceramika artystyczna z Warmii.

O AUTORZE

Specyfikacja

Wysokość: 4 cm

Średnica: 30 cm

Tworzywo: ceramika szkliwiona

33

Opis

Wysokość
4 cm
Tworzywo
ceramika szkliwona
Średnica
ok. 30 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Ceramiczna łódka - misa

Cena 130,00 zł

Dekoracja w marynistycznym i mazurskim klimacie - łódka ulepiona z gliny przez Piotra Choromańskiego, artystę z województwa warmińsko-mazurskiego. Może posłużyć jako dekoracja, a także jako oryginalna misa na owoce czy drobiazgi. Kolory - białe wnętrze, burty czerwone i zielone.

Miska ceramiczna - faktura...

Cena 110,00 zł

Misa ceramiczna wykonana i szkliwiona ręcznie. Wewnątrz odciśnięty wzór przypominający tkaninę. Ozdobiona ceramicznym kwiatem i liściem. Kolor turkusowy, zielony, szary - przecierki i cieniowanie. Pasuje do nowoczesnego, prostego wnętrza i rustykalnych klimatów.

Długi liść - półmisek...

Cena 120,00 zł

Półmisek ceramiczny w kształcie podłużnego liścia wykonany i szkliwiony ręcznie. Wyraźnie widoczne żyłkowanie jak w naturalnym liściu. Kolor brązowo-żółtawy z odcieniami zielonego. Bardzo dekoracyjny, a przy tym użytkowy przedmiot. Pasuje do nowoczesnego, prostego wnętrza i rustykalnych klimatów.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak