Potrójna miseczka z butelki - w duchu zero waste

Wykonane z butelki po winie potrójne naczynie na przekąski. W każdej części można umieścić inny rodzaj smakołyków - orzeszków czy warzyw - patera do serwowania w duchu less i zero waste. Przezroczyste naczynie z recyklingowego materiału powstało przez podgrzanie pustej butelki do temperatury ponad 800 st. C, a następnie jej uformowanie. Świetny pomysł na ponowne wykorzystanie butelek i innych jednorazowych opakowań szklanych. 

Autor: ElizjumArt

55,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Butelka po winie przerobiona na miseczkę - recykling i zero waste

Wykonane z butelki po winie potrójne naczynie na przekąski. W każdej części można umieścić inny rodzaj smakołyków - orzeszków czy warzyw - patera do serwowania w duchu less i zero waste. Przezroczyste naczynie z recyklingowego materiału powstało przez podgrzanie pustej butelki do temperatury ponad 800 st. C, a następnie jej uformowanie. Świetny pomysł na ponowne wykorzystanie butelek i innych jednorazowych opakowań szklanych. 

ZOBACZ WSZYSTKIE PRACE ELIZJUMART DOSTĘPNE W SZUWARACH

Patera została zrobiona ręcznie w ElizjumArtautorskiej pracowni szkła mieszczącej się w niewielkiej wsi pod Olsztynem. Powstają w niej piękne i niepowtarzalne przedmioty tworzone w duchu zero waste - patery, biżuteria, dekoracje.

Eliza Majewska z ElizjumArt chętnie stosuje technikę fusingu polegającą na spajaniu, gięciu i zdobieniu szkła w wysokiej temperaturze. W tej technice surowcem może być szkło pochodzące z odzysku - uszkodzone szyby czy opakowania szklane. Nadaje im nowe życie, tworząc artystyczne naczynia i ozdoby z niepotrzebnych butelek czy słoików. 

WIĘCEJ WYJĄTKOWYCH NACZYŃ Z SZUWARÓW

Specyfikacja

Długość: 32 cm

Wysokość: 4 cm

Szerokość:. 9 cm

Tworzywo: szkło recyklingowe

ElizjumArt
90

Opis

Długość
32 cm
Wysokość
4 cm
Szerokość
9 cm
Tworzywo
szkło recyklingowe

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Bardzo kolorowa miseczka ceramiczna - Alicja Borsiak Śleszyńska. Turkusowy, żółty, czerwony. W aranżacji
  • -7,00 zł
-7,00 zł

Do kompletu - kolorowa...

Cena podstawowa 70,00 zł Cena 63,00 zł

Miseczka ceramiczna, która idealnie komponuje się z barwnymi talerzami autorstwa Alicji Borsiak Śleszyńskiej. Przenikająca się feeria barw, pełna energii i radości. Ceramika artystyczna z Warmii. Praca sygnowana podpisem artystki. Kolory - turkus, czerwień, pomarańczowy, żółty.

Kolorowe miseczki ceramiczne - komplet handmade. Do serwowania żywności. W aranżacji.
  • -50,00 zł
-50,00 zł

Kolorowe miseczki...

Cena podstawowa 200,00 zł Cena 150,00 zł

Trzy kolorowe miseczki ceramiczne w paski wykonane ręcznie. Powleczone szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością. Kolory: szary, bordowy, zielony, naturalna glina. Zrobione w pracowni Edyty Maślanki na Warmii. Można w nich podawać przekąski np. orzeszki, oliwki, czy trzymać drobiazgi.

Mazurskie Słoiki - zestaw...

Cena 90,00 zł

Zapakowany na prezent zestaw 6 rodzajów soków, syropów i przecierów z naturalnych owoców, ziół i kwiatów w słoikach 300 ml. Przetwory przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. Każdy jest pyszny albo ciekawy i ma inne właściwości prozdrowotne. 

W sezonie 2020/2021 zestaw podstawowy to: konfitura z płatków dzikiej róży, syrop różany, syrop malinowy, syrop z owocu czarnego bzu, konfitura malinowa i konfitura z jagody kamczackiej.

Zawartość każdego słoiczka ma smak pyszny, albo ciekawy oraz inne właściwości prozdrowotne. 

Patera ze słoików po kawie...

Cena 130,00 zł

Patera szklana z roztopionych i połączonych słoików po kawie - ręcznie robiona dekoracja stołu w duchu zero i less waste. Szkło zostało podgrzane do temperatury ponad 800 st. C, a gdy zaczęło topnieć poszczególne słoiki połączyły się w jedną całość. Tak powstała przezroczysta patera z recyklingowego materiału. Naczynie posiada uchwyty z grubego sznurka. Świetny pomysł na ponowne wykorzystanie słoików i innych jednorazowych opakowań szklanych. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak