• Nowy
Trzy Liście odciśnięte w glinie - patera ceramiczna. Autor: Alicja Borsiak Śleszyńska. W aranżacji
  • Trzy Liście odciśnięte w glinie - patera ceramiczna. Autor: Alicja Borsiak Śleszyńska. W aranżacji
  • Trzy Liście odciśnięte w glinie - patera ceramiczna. Autor: Alicja Borsiak Śleszyńska. W aranżacji
  • Trzy Liście odciśnięte w glinie - patera ceramiczna. Autor: Alicja Borsiak Śleszyńska. W aranżacji
  • Trzy Liście odciśnięte w glinie - patera ceramiczna. Autor: Alicja Borsiak Śleszyńska. Sygnatura.

Trzy Liście - patera ceramiczna

Patera ceramiczna z odciśniętym gałązkami i liśćmi wykonana ręcznie - autor Alicja Borsiak-Śleszyńska. Delikatne liście i pędy ze wszystkimi szczegółami zostały odbite na glinianym podłożu. Ciekawa kompozycja ceramiczna utworzona z rożnych gatunków roślin. Praca piękna, pełna nostalgii i spokoju. Ceramika artystyczna z Warmii. Praca sygnowana podpisem artystki. Kolory - ciemna zieleń, niebieski, biel, szary. Kształt patery okrągły, nieregularny, z zagiętymi brzegami. Idealna do serwowania owoców.

Trzy Liście - patera dekoracyjna do serwowania autorstwa Alicji Borsiak-Śleszyńskiej

Patera ceramiczna z odciśniętym gałązkami i liśćmi wykonana ręcznie - autor  Alicja Borsiak-Śleszyńska. Delikatne liście i pędy ze wszystkimi szczegółami zostały odbite na glinianym podłożu. Ciekawa kompozycja ceramiczna utworzona z rożnych gatunków roślin.

Praca piękna, pełna nostalgii i spokoju. 

WIĘCEJ CERAMIKI Z WARMIŃSKICH SZUWARÓW

Ceramika artystyczna z Warmii. Patera sygnowana podpisem artystki. Piękny i efektowny przedmiot o charakterze dekoracyjnym i użytkowym.

Kolory - odcienie ciemnej zieleni i niebieskiego, biel, szary. Odciśnięte liście w jaśniejszym kolorze. Kształt patery okrągły, nieregularny. Szkliwo dopuszczone do kontaktu z żywnością - można serwować przekąski, owoce, ciasta.

Ceramiczna patera ma kształt nieregularny zbliżony do okręgu. Długość ok. 31,5 cm, szerokość ok. 24 cm - mierzone w najszerszych miejscach. 

OBEJRZYJ WSZYSTKIE PRACE ALICJI BORSIAK-ŚLESZYŃSKIEJ

Prace Alicji Borsiak-Śleszyńskiej są bardzo malarskie, barwne i pozytywne. Artystka tworzy przede wszystkim ceramiczne naczynia, biżuterię (zwłaszcza broszki), rzeźby, instalacje performatywne, a także zdobi przedmioty domowe. Zachwycające są również jej obrazy ceramiczne inspirowane światem baśni i przyrodą Warmii. 

Dla kogo: Wspaniały prezent na wyjątkową okazję - parapetówkę, ślub, urodziny - ceramika artystyczna wykonana z wielkim talentem, a do tego użyteczny przedmiot. Spokojne kolory i delikatny ornament - wprowadza do wnętrza harmonię i naturę.

O AUTORCE

Specyfikacja

Długość: 31,5 cm

Szerokość: 24 cm

Wysokość: 6 cm

Tworzywo: ceramika szkliwiona

35

Opis

Długość
31,5 cm
Wysokość
6 cm
Szerokość
24 cm
Tworzywo
ceramika szkliwiona

Może Ci się także spodobać

Orzechowa patera

Cena 200,00 zł

Wykonana ręcznie z litego drewna. Doskonała do przechowywania owoców, serwowania wędlin, serów, orzechów czy innych przekąsek.

Odciśnięty Liść - talerz...
  • Nowy

Odciśnięty Liść - talerz...

Cena 160,00 zł

Talerz ceramiczny z odciśniętym liściem wykonany ręcznie - autor Alicja Borsiak Śleszyńska. Delikatny liść ze wszystkimi szczegółami został odbity na glinianym podłożu. Rozpływające się szkliwo, które go otacza, sprawia, że ceramiczny liść wygląda jakby unosił się na wodzie. Praca piękna, pełna nostalgii i spokoju. Ceramika artystyczna z Warmii. Praca sygnowana podpisem artystki. Kolory - ciemna zieleń, niebieski biel, szary. Kształt talerza okrągły, nieregularny.

Kolorowy Wir - talerz ceramiczny. Autor: Alicja Borsiak Śleszyńska. W aranżacji.
  • Nowy

Kolorowy Wir - talerz...

Cena 160,00 zł

Bardzo kolorowy talerz ceramiczny autorstwa Alicji Borsiak-Śleszyńskiej. Przenikająca się feeria barw, pełna energii i radości. Ceramika artystyczna z Warmii. Praca sygnowana podpisem artystki. Trzy kolory - czerwony, żółty i turkusowy - każdy niby pilnuje swojego miejsca, a jednak nie mogę powstrzymać się od mieszania. Jak w życiu.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak