• -30,00 zł
Trzy Liście odciśnięte w glinie - patera ceramiczna. Autor: Alicja Borsiak Śleszyńska. W aranżacji
  • Trzy Liście odciśnięte w glinie - patera ceramiczna. Autor: Alicja Borsiak Śleszyńska. W aranżacji
  • Trzy Liście odciśnięte w glinie - patera ceramiczna. Autor: Alicja Borsiak Śleszyńska. W aranżacji
  • Trzy Liście odciśnięte w glinie - patera ceramiczna. Autor: Alicja Borsiak Śleszyńska. W aranżacji
  • Trzy Liście odciśnięte w glinie - patera ceramiczna. Autor: Alicja Borsiak Śleszyńska. Sygnatura.

Trzy Liście - patera ceramiczna

Patera ceramiczna z odciśniętym gałązkami i liśćmi wykonana ręcznie - autor Alicja Borsiak-Śleszyńska. Delikatne liście i pędy ze wszystkimi szczegółami zostały odbite na glinianym podłożu. Ciekawa kompozycja ceramiczna utworzona z rożnych gatunków roślin. Praca piękna, pełna nostalgii i spokoju. Ceramika artystyczna z Warmii. Praca sygnowana podpisem artystki. Kolory - ciemna zieleń, niebieski, biel, szary. Kształt patery okrągły, nieregularny, z zagiętymi brzegami. Idealna do serwowania owoców.

300,00 zł
270,00 zł Zniżka 30,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Trzy Liście - patera dekoracyjna do serwowania autorstwa Alicji Borsiak-Śleszyńskiej

Patera ceramiczna z odciśniętym gałązkami i liśćmi wykonana ręcznie - autor  Alicja Borsiak-Śleszyńska. Delikatne liście i pędy ze wszystkimi szczegółami zostały odbite na glinianym podłożu. Ciekawa kompozycja ceramiczna utworzona z rożnych gatunków roślin.

Praca piękna, pełna nostalgii i spokoju. 

WIĘCEJ CERAMIKI Z WARMIŃSKICH SZUWARÓW

Ceramika artystyczna z Warmii. Patera sygnowana podpisem artystki. Piękny i efektowny przedmiot o charakterze dekoracyjnym i użytkowym.

Kolory - odcienie ciemnej zieleni i niebieskiego, biel, szary. Odciśnięte liście w jaśniejszym kolorze. Kształt patery okrągły, nieregularny. Szkliwo dopuszczone do kontaktu z żywnością - można serwować przekąski, owoce, ciasta.

Ceramiczna patera ma kształt nieregularny zbliżony do okręgu. Długość ok. 31,5 cm, szerokość ok. 24 cm - mierzone w najszerszych miejscach. 

OBEJRZYJ WSZYSTKIE PRACE ALICJI BORSIAK-ŚLESZYŃSKIEJ

Prace Alicji Borsiak-Śleszyńskiej są bardzo malarskie, barwne i pozytywne. Artystka tworzy przede wszystkim ceramiczne naczynia, biżuterię (zwłaszcza broszki), rzeźby, instalacje performatywne, a także zdobi przedmioty domowe. Zachwycające są również jej obrazy ceramiczne inspirowane światem baśni i przyrodą Warmii. 

Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych, laureatka konkursów plastycznych - m.in. w 2019 r. otrzymała Wyróżnienie za cykl ceramicznych płaskorzeźb na XI Olsztyńskim Biennale Sztuki organizowanym przez Galerię BWA w Olsztynie.

Dla kogo: Wspaniały prezent na wyjątkową okazję - parapetówkę, ślub, urodziny - ceramika artystyczna wykonana z wielkim talentem, a do tego użyteczny przedmiot. Spokojne kolory i delikatny ornament - wprowadza do wnętrza harmonię i naturę.

O AUTORCE

Specyfikacja

Długość: 31,5 cm

Szerokość: 24 cm

Wysokość: 6 cm

Tworzywo: ceramika szkliwiona

35

Opis

Długość
31,5 cm
Wysokość
6 cm
Szerokość
24 cm
Tworzywo
ceramika szkliwiona

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Orzechowa patera

Cena 200,00 zł

Wykonana ręcznie z litego drewna. Doskonała do przechowywania owoców, serwowania wędlin, serów, orzechów czy innych przekąsek.

Czółno - misa z czarnego dębu

Cena 600,00 zł

Patera z czarnego dębu kształtem przypominająca czółno. Wykonana ręcznie z drewna, które przez setki lat przebywało pod wodą, twardniejąc i nabierając głębokiego koloru. Minimalistyczna, gładka, szlachetna. 

Kolorowy Wir - talerz ceramiczny. Autor: Alicja Borsiak Śleszyńska. W aranżacji.
  • -16,00 zł
-16,00 zł

Kolorowy Wir - talerz...

Cena podstawowa 160,00 zł Cena 144,00 zł

Bardzo kolorowy talerz ceramiczny autorstwa Alicji Borsiak-Śleszyńskiej. Przenikająca się feeria barw, pełna energii i radości. Ceramika artystyczna z Warmii. Praca sygnowana podpisem artystki. Trzy kolory - czerwony, żółty i turkusowy - każdy niby pilnuje swojego miejsca, a jednak nie mogę powstrzymać się od mieszania. Jak w życiu.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak