• Nowy
Misa ceramiczna - turkusowy plaster miodu 1
  • Misa ceramiczna - turkusowy plaster miodu 1
  • Misa ceramiczna - turkusowy plaster miodu 2
  • Misa ceramiczna - turkusowy plaster miodu 3
  • Misa ceramiczna - turkusowy plaster miodu 4
  • Misa ceramiczna - turkusowy plaster miodu 5
  • Misa ceramiczna - turkusowy plaster miodu 6
  • Misa ceramiczna - turkusowy plaster miodu

Talerz ceramiczny - turkusowy plaster miodu

Duży talerz ceramiczny szkliwiony na kolor turkusowy. Wytłoczony motyw plastra miodu. Naczynie wykonane ręcznie przez Piotra Choromańskiego z Dywit. Oryginalny prezent i ozdoba domu.

Duży ceramiczny talerz - turkusowy plaster miodu - ceramika artystyczna

Talerz ceramiczny wykonany ręcznie. Kolor turkusowy, faktura plastra miodu, szkliwienie gładkie, cieniowane, przywodzące na myśl przelewającą się wodę. Piękny i artystyczny przedmiot, który oprócz funkcji dekoracyjnej pełni też użytkową. Misa ceramiczna została pokryta szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością, można więc w niej przechowywać owoce czy podawać potrawy.

Więcej ceramik z warmińskich Szuwarów

Przebarwienia, odcienie szkliwa, spękania, odciskane wzory - wszystko tworzy spójną i przemyślaną całość. Talerz pełen jest energii wody, a efekt szkliwienia na granicy iluzji. Piękny przedmiot, bardzo efektowny i oryginalny. 

OBEJRZYJ WSZYSTKIE PRACE PIOTRA CHOROMAŃSKIEGO 

Ta bardzo męska ceramika, tworzona jest przez Piotra Choromańskiego, niezwykle utalentowanego artystę z Warmii. Jego prace zachwycają świetnym wykonaniem oraz specyficzną surowością, siłą i naturalistycznym pięknem. Piotr Choromański lubi eksperymentować, próbować, szukać nowych ścieżek, dlatego chętnie tworzy ceramikę raku. 

Prace Piotra Choromańskiego doskonale pasują do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz Wpisują się w trend wabi sabi, który charakteryzuje się szacunkiem do niedoskonałości związanych z upływem czasu i przemijaniem.

Dla kogo: Turkusowy talerz ceramiczny będzie idealny prezentem na parapetówkę czy ślub dla osób, które cenią oryginalność i sztukę użytkową. 

O AUTORZE

Specyfikacja

Waga: 1,45 kg

Wysokość: 4 cm

Tworzywo: ceramika szkliwona

Średnica: 27,5 cm

35

Opis

Waga
1450 g
Wysokość
14 cm
Tworzywo
ceramika szkliwiona
Średnica
27,5 cm

Może Ci się także spodobać

Spieniona woda - misa...

Cena 120,00 zł

Jasna misa w delikatnej biało-niebieskiej kolorystyce, przypominająca krople deszczu rozpryskujące się w kałuży lub spienioną wodę płynącą strumieniem po niewielkim wodospadzie. Artystka, blisko związana z przyrodą, często nawiązuje w swoich pracach do natury.

Czarna misa z drewienkami

Cena 230,00 zł

Naczynie wykonane ręcznie, artystycznie szkliwione. Kolory na zewnątrz -  czerń, turkus, naturalna glina przecierana, wewnątrz - intensywny turkus. Oryginalną ozdobą są uchwyty z drewna i sznurka. Praktyczna misa w nieco wschodnim klimacie.

Kłoda - recyklingowy zegar...

Cena 160,00 zł

Modele zegarów "Kłoda" wchodzące w skład recyklingowej serii "Czas odzyskany", zgodnie z ideą zero waste, stworzone z surowców uratowanych przed zniszczeniem. Masywne, ciężkie w formie, a jednak dodadzą lekkości wdzięcznej Planecie...

Ceramiczna łódka z ławeczką...

Cena 130,00 zł

Łódka z gliny - rzeźba ceramiczna w kształcie łodzi wykonana ręcznie przez Piotra Choromańskiego, jednego z najbardziej utalentowanych ceramików z Warmii. Dekor w marynistycznym klimacie, oryginalna pamiątka z Warmii i Mazur. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak