Brązowa nakrapiana misa ceramiczna
  • Brązowa nakrapiana misa ceramiczna
  • Brązowa nakrapiana misa ceramiczna
  • Brązowa nakrapiana misa ceramiczna
  • Brązowa nakrapiana misa ceramiczna

Brązowa nakrapiana misa ceramiczna

Duża misa ceramiczna z brązowej gliny, nakrapiana plamkami gliny jasnej. Prosta, nieco "przaśna", wykonana z talentem. Naczynie w starym stylu i rustykalnym klimacie. 

115,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Duża misa gliniana - ceramika handmade w dawnym stylu

Duża misa ceramiczna z brązowej gliny, nakrapiana plamkami gliny jasnej. Prosta, nieco "przaśna", wykonana z talentem. Naczynie w starym stylu i rustykalnym klimacie.  Prawdziwa “wiejska misa”, a jednocześnie elegancka i klasyczna.

Misa w większości w brązowym kolorze misy z plamkami  beżowej gliny. 

Misa doskonale pasować będzie do nowoczesnego, minimalistycznego wnętrza. Ceramika w stylu rustykalnym sprawdzi się też w wiejskiej kuchni, czy folkowej stylizacji stołu. 

ZOBACZ INNE PRACE PIOTRA CHOROMAŃSKIEGO

Miskę glinianą wykonał Piotr Choromański, jeden z najciekawszych ceramików tworzących na Warmii. Jego prace są bardzo charakterystyczne, męskie, pełne surowego wdzięku. Często wykorzystywana przez Choromańskiego technika raku, sprawia że zyskują oryginalny, postarzany wygląd. 

Chcesz więcej ceramiki? Proszę bardzo

Dla kogo: Dla miłośnika folkowych nawiązań we współczesnej sztuce oraz prostoty i naturalnych materiałów. Ceramika z duszą pasująca do nowoczesnego wnętrza i tego w rustykalnym klimacie. Oryginalny prezent na parapetówkę czy nowe mieszkanie.

O AUTORZE

Specyfikacja

Wysokość: 8 cm

Średnica: 33 cm

Tworzywo: ceramika szkliwiona

33

Opis

Wysokość
8 cm
Tworzywo
ceramika
Średnica
33 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Miska ceramiczna - ziemia

Cena 90,00 zł

Miska szkliwiona w kolorach ziemi - różne odcienie brązu z przebijającą zielenią. Wygładzona glina, poszkliwiona w niejednolity sposób 

Kolorowy talerz - ceramika artystyczna autorstwa Alicji Borsiak Śleszyńskiej. Kolory - żółty, czerwony, turkusowy. Widok z góry
  • -16,00 zł
-16,00 zł

Słoneczny - kolorowy talerz...

Cena podstawowa 160,00 zł Cena 144,00 zł

Bardzo kolorowy talerz ceramiczny autorstwa Alicji Borsiak Śleszyńskiej. Przenikająca się feeria barw, pełna energii i radości. Ceramika artystyczna z Warmii. Praca sygnowana podpisem artystki. Kolory - przewaga żółtego turkus, czerwień.

Motyl na lawendzie - talerz...

Cena 170,00 zł

Patera ceramiczna z motylkiem, w kolorach letniej lawendowej łąki wykonana ręcznie - autor Alicja Borsiak-Śleszyńska. Ciekawa kompozycja kolorystyczna utworzona z kontrastujących barw i delikatnej postaci motyla. Praca piękna, pełna nostalgii i spokoju. Ceramika artystyczna z Warmii. Praca sygnowana podpisem artystki. Kolory - ciemny fiolet, czerwień, szary. Kształt patery  nieregularny, z zagiętymi brzegami. Idealna do serwowania serów, ciasta czy przekąsek. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak