@wszuwarach
Ceramiczny talerz liść - duży
  • Ceramiczny talerz liść - duży
  • Ceramiczny talerz liść - duży 1
  • Ceramiczny talerz liść - duży 2
  • Ceramiczny talerz liść - duży 3
  • Ceramiczny talerz liść - duży 4
  • Ceramiczny talerz liść - duży - spód
  • Ceramiczny talerz liść - duży 5

Liść duży - talerz ceramiczny

Talerz ceramiczny, który powstał przez odcisk prawdziwego liścia z warmińskiego ogrodu. Ręczne wykonanie, kolor szafirowo-zielony, wyraźne żyłkowanie. Powleczony jednostronnie szkliwem spożywczym. 

Wielki liść z warmińskiego ogrodu w soczystym, zielonym kolorze, który ozdobi stół przez cały rok. Talerz może służyć jako dekoracja lub oryginalna patera do serwowania przekąsek i innych smakołyków. Kształt liścia oraz misterne żyłkowanie zostało uzyskane przez odciśnięcie prawdziwej rośliny w glinie. Efektowny zielony kolor z szafirową nutą i odrobiną mięty. Na drugiej stronie liścia pozostawiona została naturalna barwa i faktura gliny.

Talerz w kształcie liścia został wykonany ręcznie w pracowni artystycznej Obora Sztuki na Warmii. Jest powleczony jednostronnie szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością, można więc serwować na nim jedzenie. 

Dostępne też inne naczynia ceramiczne w kształcie liści.

Dla kogo? Dla miłośnika polskiej przyrody, który przedkłada łopiany i inne lokalne rośliny nad liście egzotycznej monstery. Świetnie będzie wyglądał w swojskim, ciepłym wnętrzu ludzi którzy kochają naturę i piękne, ręcznie robione przedmioty. Świetny prezent na parapetówkę dla znajomych, których naprawdę lubisz.

O autorze

Wymiary

Długość: 28 cm

Szerokość: 23 cm

Waga: 660 g

Tworzywo: ceramika

35

Opis

Waga
660
Długość
28
Szerokość
23
Tworzywo
Ceramika

Może Ci się także spodobać

Zielone Mazury - patera...

Cena 150,00 zł

Duży talerz ceramiczny w odcieniach zieleni z pracowni Ceramikus. Malowany ręcznie wzór przypomina zamglony pejzaż mazurski. W tym samym stylu dostępne są też kubki. Można myć w zmywarce. 

Mazurska Łąka - patera...

Cena 150,00 zł

Duży, ręcznie robiony talerz z wytłaczanym motywem ziół z polskich łąk. Naturalna, beżowo-zielona kolorystyka i delikatny wzór doskonale pasuje do minimalistycznych i rustykalnych aranżacji. Można myć w zmywarce.

Liść - talerzyk ceramiczny

Cena 40,00 zł

Naturalny liść z warmińskiego ogrodu odciśnięty w glinie, poszkliwiony i wypalony. Ręcznie wykonany w kolorach zieleni, beżu i mięty. Powleczony dwustronnie szkliwem spożywczym. Ceramika artystyczna.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak