• -5,00 zł
Podwodny świat - ręcznie malowana broszka z ceramiki
  • Podwodny świat - ręcznie malowana broszka z ceramiki
  • Podwodny świat - ręcznie malowana broszka z ceramiki
  • Podwodny świat - ręcznie malowana broszka z ceramiki
  • Podwodny świat - ręcznie malowana broszka z ceramiki

Podwodny świat - ręcznie malowana broszka z ceramiki

Broszka ceramiczna ręcznie malowana przez Alicję Borsiak-Śleszyńską Artystyczna biżuteria, która doda oryginalności codziennej i wyjściowej kreacji. Broszki malowane są w motywy inspirowane bajkowymi roślinami - niektóre przywodzą na myśl koralowce, inne wodorosty. Bardzo piękne i delikatne ozdoby, wykonane z wielkim talentem. Do wyboru wiele kolorów i tonacji - od jasnych i świetlistych po ciemniejsze i odrobinę mroczne. 

45,00 zł
40,00 zł Zniżka 5,00 zł
Wybierz wzór
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Broszka ceramiczna ręcznie malowana przez Alicję Borsiak-Śleszyńską - biżuteria artystyczna

Broszka ceramiczna ręcznie malowana przez Alicję Borsiak-Śleszyńską Artystyczna biżuteria, która doda oryginalności i klasy codziennej albo wyjściowej kreacji. Broszki malowane są w motywy inspirowane bajkowymi roślinami - niektóre przywodzą na myśl koralowce, inne wodorosty, rośliny z ciepłych mórz i warmińskich jezior.

Bardzo piękne i delikatne ozdoby, wykonane z wielkim talentem. Do wyboru wiele kolorów i tonacji - od jasnych i świetlistych, po ciemniejsze i odrobinę mroczne. 

Biżuteria od twórców z Szuwarów - zobacz

Ceramiczne broszki mają kształty nieregularnych czworokątów o zróżnicowanych wymiarach - długość boku od 3 cm do max 7 cm w zależności od modelu. Wykonane zostały z lekkiej glinki ceramicznej, pomalowane i poszkliwione. Z tyłu klasyczne zapięcie broszkowe.

OBEJRZYJ WSZYSTKIE PRACE ALICJI BORSIAK-ŚLESZYŃSKIEJ

Prace Alicji Borsiak-Śleszyńskiej są bardzo malarskie, barwne i pozytywne. Artystka tworzy przede wszystkim ceramiczne naczynia, biżuterię (zwłaszcza broszki), rzeźby, instalacje performatywne, a także zdobi przedmioty domowe. Zachwycające są również jej obrazy ceramiczne inspirowane światem baśni i przyrodą Warmii. Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych, laureatka konkursów plastycznych - m.in. w 2019 r. otrzymała Wyróżnienie za cykl ceramicznych płaskorzeźb na XI Olsztyńskim Biennale Sztuki organizowanym przez Galerię BWA w Olsztynie.

WIĘCEJ CERAMIKI Z WARMIŃSKICH SZUWARÓW

Dla kogo: Broszka autorstwa Alicji Borsiak-Śleszyńskiej to doskonały prezent dla kobiety z klasą. Piękna, wyjątkowa, artystyczna, ręcznie robiona, a do tego pasująca do strojów wyjściowych i codziennych. Taki podarunek się docenia.

O AUTORCE

Specyfikacja

Wymiary: boki o długości 3-7 cm w zależności od modelu

Tworzywo: ceramika szkliwiona ręcznie malowana

6

Opis

Wysokość
3-7 cm (zależnie od modelu)
Szerokość
3-7 cm (zależnie od modelu)
Tworzywo
ceramika szkliwiona ręcznie malowana

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Róża i pączki - broszka z...

Cena 95,00 zł

Owalna broszka z wyhaftowanym bukietem różyczek na szarym, filcowym tle (haft rococo). Dyskretna oprawa w kolorze antycznego brązu. Biżuteria w stylu folk i boho. Oryginalna przypinka w klimacie retro.

Bardzo kolorowy talerz ceramiczny. Autorka Alicja Borsiak Śleszyńska. Ceramika artystyczna. Widok z góry.
  • -21,00 zł
-21,00 zł

Impresja - kolorowy talerz...

Cena podstawowa 210,00 zł Cena 189,00 zł

Bardzo kolorowy talerz ceramiczny autorstwa Alicji Borsiak Śleszyńskiej. Przenikająca się feeria barw, pełna energii i radości. Ceramika artystyczna z Warmii. Praca sygnowana podpisem artystki. Kolory - turkus, czerwień, pomarańczowy, żółty.

Motyl na lawendzie - talerz...

Cena 170,00 zł

Patera ceramiczna z motylkiem, w kolorach letniej lawendowej łąki wykonana ręcznie - autor Alicja Borsiak-Śleszyńska. Ciekawa kompozycja kolorystyczna utworzona z kontrastujących barw i delikatnej postaci motyla. Praca piękna, pełna nostalgii i spokoju. Ceramika artystyczna z Warmii. Praca sygnowana podpisem artystki. Kolory - ciemny fiolet, czerwień, szary. Kształt patery  nieregularny, z zagiętymi brzegami. Idealna do serwowania serów, ciasta czy przekąsek. 

Kolorowy dekor ceramiczny handmade, ręcznie malowany przez Alicję Śleszyńską-Borsiak. Bajkowe rośliny i kwiaty. Nr 1.
  • -6,00 zł
-6,00 zł

Kolorowy dekor ceramiczny -...

Cena podstawowa 60,00 zł Cena 54,00 zł

Ceramiczny kafel z ręcznie malowanym obrazem autorstwa Alicji Śleszyńskiej-Borsiak. Bardzo kolorowy wzór - bajkowe rośliny, kwiaty i kształty. Może być użyty jako ozdobny dekor wśród innych kafli np. w kuchni albo w łazience. Albo jako deska do krojenia lub podstawka pod gorący garnek. Kaflowi ani rysunkowi nie szkodzi kontakt z wodą, jedzeniem, zmywarką.

Oryginalna dekoracja do nietuzinkowego wnętrza. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak