Róża i pączki - broszka z ręcznym haftem

Owalna broszka z wyhaftowanym bukietem różyczek na szarym, filcowym tle (haft rococo). Dyskretna oprawa w kolorze antycznego brązu. Biżuteria w stylu folk i boho. Oryginalna przypinka w klimacie retro.

95,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Broszka ręcznie wyszywana w kolorowe kwiaty - czerwone róże, różowe pączki i zielone listki - na szarym filcowym tle. Wykonane techniką węzełków francuskich i podłużnych oraz pojedynczych oczek łańcuszkowych (haft rococo) - to klasyczne i pracochłonne ściegi. Bardzo starannie wyszyte, misterna robota. Dyskretna oprawa broszki w kolorze antycznego brązu z antyalergicznego metalu (nickel-free), tył gładki. Wygodne i pewne zapięcie. 

Każdy egzemplarz jest wyjątkowy - wzory mogą być powtórzone, ale nigdy nie uda się wykonać ręcznie dwóch identycznych haftów. Powierzchnia materiału zabezpieczona impregnatem chroniącym przed przywieraniem brudu i wilgocią (jednak należy chronić przed nadmiernym zabrudzeniem). 

Broszka w folkowym stylu, z odrobiną klimatu boho. Dla kobiet ceniących kolorową i efektowną biżuterię ręcznie haftowaną. Oryginalna broszka z duszą i charakterem.

Broszka pochodzi z pracowni Biżuteria z Haftem, która mieści się w niewielkiej mazurskiej miejscowości pod Ełkiem. Jej autorką jest Marta, prawdziwa dyplomowana mistrzyni wyszywania. Ma m.in. certyfikat instruktora rękodzieła artystycznego z haftu, koronkarstwa, tkactwa, ale przede wszystkim serce do tworzenia unikatowej i bardzo kobiecej biżuterii.

Dla kogo? Dla miłośniczki stylu folk i boho, oryginalnych broszek oraz biżuterii z fasonem.

Wymiary

Waga: 15 g

Długość: 4 cm

Tworzywo: ręczny haft na szarym filcu, oprawa broszki i zapięcie w kolorze antycznego brązu z antyalergicznego metalu (nickel-free)

6

Opis

Waga
15 g
Długość
4 cm
Tworzywo
ręczny haft na szarym filcu, oprawa broszki i zapięcie w kolorze antycznego brązu z antyalergicznego metalu (nickel-free)

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Biała łąka - naszyjnik z...

Cena 95,00 zł

Owalny naszyjnik z polnymi kwiatami wyhaftowanymi na białym lnie. Oprawa w kolorze antycznego brązu z hipoalergicznego metalu. Efektowny naszyjnik w stylu boho, barwny i jasnych kolorach. W zestawie łańcuszek.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak