Szukaj na blogu

Szukaj

 • Takie zwykłe małe cuda

  Lubicie celebrować wyjątkowe okazje? Ja nie znoszę. Znacznie bardziej lubię delektować się niezwykłymi zwykłymi rzeczami. Trafiasz na nie niespodziewanie i to jest miłe. Trzeba tylko uważnie się rozglądać, bo zdarzają się wszędzie. No może na Warmii odrobinę częściej.

 • Z Warmii i Mazur na Facebooka

  Piękna kolekcja miejsc na Facebooku do których warto zaglądać. Nie są to profile najbardziej popularne, za to prowadzone z pasją przez fajnych ludzi. Wszystkie łączy to, że w jakiś sposób są związane z Warmią i Mazurami, choćby przez osobę autora.

 • Konik na nowe życie

  Nazywają go konikiem weselnym, mazurskim albo warmińskim, ale zadanie ma jedno - sprawić, by młoda para żyła długo i szczęśliwie, w bogactwie i zdrowiu. Kiedyś zdobił piecowe kafle, dziś to oryginalny pomysł na ślubny prezent.

 • Cyprian Szot

  Poetyckie, malarskie i mazurskie - zwykle takie określenia nie łączą się z ceramiką. Jednak właśnie one przychodzą mi do głowy, gdy w trzech słowach próbuję opisać prace Cypriana Szota, zwanego też Ceramikusem.

 • Najlepsze wakacyjne warsztaty 2018

  Na warmińskich i mazurskich łąkach ziół zatrzęsienie, ogródki pełne chwastów, lipy uginają się od owoców - czas przerobić to dobro. Pod czujnym okiem przewodniczek dowiecie się jak z roślin zrobić naturalne kosmetyki, przysmaki i dzieła sztuki.