Szukaj na blogu

Szukaj

Anki Craft Studio

Twórcy | 2019-03-03

Anki Craft Studio

Anki Craft Studio to dwie olsztynianki, które wymyśliły jak dać kobietom odrobinę relaksu i wytchnienia. A wszystko za sprawą pachnącej eyepillow...  Czyli po prostu relaksującej poduszki na oczy. 

Obie Anki. Jedna nieco zwariowana Ania Bernaszewska (więcej o niej możecie znaleźć pod Ja Mała Pracownia). Dusza podróżnika, która z każdego zakątka świata czerpie inspirację. Jej losy to nieustanna podróż. Ameryka, szkockie klify, europejskie stolice czy warmińska wieś. 

To właśnie artystyczna wiejska enklawa splotła jej losy z tą drugą Ankę – Anną Warzybok – marzycielką, miłośniczką kultury Dalekiego Wschodu i dobrej kuchni, mistrzynią szydełka i logistyki stosowanej, oddaną dzieciom matką, która wychowuje je w duchu rodzicielstwa bliskości, wegetarianką, fanką seriali, książkoholiczką. I coś między nimi zaskoczyło. To był początek przyjaźni i wspólnych działań. 

Zobacz wszystkie produkty z Anki Craft Studio

Od ich pierwszego spotkania minęło ponad 10 lat. To było przy okazji kulturalnych działań na wsi i lokalnego festiwalu artystycznego Ręką Dzieło, na którym Ania Warzybok machała ogniem z teatrem ognia z Krakowa (tam wówczas mieszkała i studiowała). Od tej pory wszystko się zmieniło. Ania z południa przeniosła się na Warmię – najpierw na wieś, potem obie przeprowadziły się do Olsztyna. Dziewczyny zostały matkami, pojawiły się różne problemy – ot życie. Do dziś pomagają sobie nawzajem, wspierają.

Szukając balansu między życiem rodzinnym, pracą, codziennym pędem stwierdziłyśmy, że potrzebujemy wyciszenia, chwili relaksu, higieny snu i magicznych 5 minut dla siebie. Któregoś dnia siedziałyśmy i myślałyśmy co zrobić, co wykreować z myślą o kobietach, odpoczynku, o zdrowiu. W jeden wieczór powstał pomysł, plan, a w ciągu kilku tygodni wystartowałyśmy z pełnym, gotowym produktem W ten sposób narodziła się marka Anki Craft Studio, specjalizująca się w szyciu aromatycznych poduszek na oczy (eyepillows). 

To połączenie kilku ważnych dla nich punktów – pasji tworzenia, tęsknoty za naturą i potrzeby bycia w harmonii ze sobą i swoich ciałem. Szyjąc poduszki wybierają naturalne tkaniny, czasem są to ręcznie barwione batiki. Robiąc wypełnienie sięgają jedynie po naturalne, ekologiczne łuski zbóż, zioła, płatki kwiatów – od starannie wybranych dostawców.

Dbamy o każdy najmniejszy szczegół, by naszym produktom handmade nadać nutkę luksusu. Staramy się, by nasz produkt był w 100% naturalny i wpisywał się w nurt filozofii slowlife. Nawet 15 minut relaksu z poduszką na oczach zapewnia odpoczynek oczom, redukuje stres, pozwala się wyciszyć i ułatwia zasypianie. Poduszka delikatnie masuje okolice oczu. Jednocześnie zaciemnia, ułatwiając odpoczynek i relaksację.

Dziewczyny regularnie używają swoich eyepillows. Testują odprężające zapachy, sprawdzają wygodę korzystania z ziarnistego wypełnienia, stabilność poduszki. A ponieważ aromaterapeutyczne poduszki faktycznie działają, są po pracy zrelaksowane i wypoczęte. Najlepsza robota w życiu.

Anki Craft Studio tworzą dwie dziewczyny. Ich poduszki na oczy można kupić na stronie wszuwarach.pl

Dodaj komentarz

 (z http://)

Poczytaj w Szuwarach