@wszuwarach

Szukaj na blogu

Newsletter

Wiosłuj z nami

Zapisz się, a my raz w miesiącu dostarczymy Ci szuwarowe wieści i zyskasz 15% rabatu przy pierwszych zakupach

*warunki newslettera

 • Najwięcej sztuki jest w szuwarach

  O Szuwarach pisze Gazeta Olsztyńska - największy dziennik na Warmii i Mazurach. Jeśli chcecie trochę lepiej poznać Adę i Magdę, czyli szuwarowe dziewczyny, to przeczytajcie koniecznie.

 • Klareko

  W naszej Szuwarowej Drużynie znalazły się dwie zwariowane dziewczyny, zniechęcone ilością chemicznych, niezdrowych substancji, którymi atakuje nas na każdym kroku współczesna rzeczywistość.

 • Kama Michalska - Tygiel Warmiński

  Magię ziół i kwiatów zamyka w ręcznie robionych świecach – na każdą chwilę innych. Wiosennych, jesiennych, na radość i zadumę… Można ją też odnaleźć w tabliczkach pełnych zapachu i aromatycznych mgiełkach na różne okoliczności.

 • Edyta Maślanka - Obora Sztuki

  Jest autorką artystycznej pracowni Obora Sztuki w Wolnicy na Warmii. Tworzy tam ceramiczne naczynia, lampy i dziwne stwory - piękne rzeczy z duszą, które możecie kupić w Szuwarach

 • Poczytaj sobie piec

  Dawno, dawno temu przyszedł czas, gdy w pańskich rezydencjach centralne ogrzewanie zaczęło wypierać piece. Kaflarze musieli poszukać nowych rynków zbytu i znaleźli je… w wiejskich chałupach.

 • Co dać chłopakowi?

  Okazji jest wiele - Dzień Chłopaka, urodziny, święta, Walentynki, rocznica - gorzej z pomysłami na prezenty. Bo skąd niby dziewczyna ma wiedzieć, co w męskiej głowie siedzi

<< 1 ... 2 3 4 5 6 >>