Szukaj

Tu znajdziesz mapy, które przeniosą cię do wspomnień pięknego urlopu na Mazurach, Warmii, a może nawet w Czarnogórze czy lazurowej Chorwacji. Mapy batymetryczne 3D - z błękitnymi taflami jezior czy zatok, ilustrującymi głębię wód, to nie tylko przepiękna ozdoba każdego wnętrza - to także bardzo elegancki prezent dla kontrahenta, szefa, żeglarza... Mapa z zaznaczonym ważnym miejscem - domem, siedzibą przedsiębiorstwa, etc. będzie ekskluzywna ozdoba firmowego korytarza czy biura. Mamy tu też romantyczne mapy historyczne regionu dawnych Prus, Warmii, Mazur. 

Mapy

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Drewniana mapa 3D...

Cena 600,00 zł

Mazurskie jezioro Kisajno na trójwymiarowej mapie - idealny i efektowny podarunek dla żeglarza. Dokładnie zaznaczone ukształtowanie dna, wyspy i nazwy miejscowości. Oryginalny obraz dla miłośnika Mazur. Drewno zabezpieczone taflą pleksi, gotowe do powieszenia na ścianie. Mapa batymetryczna z dużą liczbą szczegółów. W cenie personalizacja - zaznaczenie działki, dedykacja, logo.

Uwaga: czas realizacji do 7 dni. Prosimy o zamawianie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Drewniana mapa 3D...

Cena 600,00 zł

Mamry na trójwymiarowej mapie z zaznaczoną głębokością wody i miejscowościami - oryginalny prezent dla ludzi, którzy lubią żeglować. Jedno z największych polskich jezior oraz towarzyszące mu akweny w wersji 3D do powieszenia na ścianie. Efektowny obraz i mapa w jednym. Do wyboru dwa rozmiary i możliwość personalizacji.

Drewniana mapa 3D - Ukiel i...

Cena 600,00 zł

Mapa trójwymiarowa przedstawiająca największe olsztyńskie jezioro - Ukiel - zwane też Krzywym. Zostało na niej idealnie odwzorowane dno akwenu, ze wszelkimi głębiami i płyciznami, a także skomplikowana linia brzegowa. Nietypowy obraz z drewna dla miłośnika Olsztyna i żeglarstwa, gotowy do powieszenia na ścianie. Mapa batymetryczna z dużą liczbą szczegółów. W cenie możliwość personalizacji (np. zaznaczenie miejsca, dedykacja czy logo).

Drewniana mapa...

Cena 600,00 zł

Jeziora Pisz i Tumiańskie na trójwymiarowej mapie - oryginalny i efektowny podarunek dla miłośnika Warmii i Mazur. Dokładnie zaznaczone ukształtowanie dna, wyspy i nazwy miejscowości. Drewno zabezpieczone taflą pleksi, gotowe do powieszenia na ścianie. Mapa batymetryczna z dużą liczbą szczegółów.

Drewniana mapa jeziora 3D -...

Cena 700,00 zł

Zamów trójwymiarową mapę dowolnego jeziora i jego okolicy - zapytaj o szczegóły. Możliwa personalizacja, dodanie logo, dedykacji, zaznaczenia ważnego miejsca - domu, siedziby firmy. Oryginalny prezent na wyjątkowe okazje. Mapa batymetryczna pokazuje głębokość i ukształtowanie dna jeziora. Jest wykonana ze sklejki i zabezpieczona przezroczystą pleksi. Gotowa do powiedzenia na ścianie. 

Drewniana mapa...

Cena 600,00 zł

Mapa trójwymiarowa przedstawiająca największe mazurskie a jednocześnie i polskie  jezioro - Śniardwy. Zostało na niej idealnie odwzorowane dno akwenu, ze wszelkimi głębiami i płyciznami, a także skomplikowana linia brzegowa. Nietypowy obraz z drewna dla miłośnika Mazur i żeglarstwa, gotowy do powieszenia na ścianie. Mapa batymetryczna z dużą liczbą szczegółów. W cenie możliwość personalizacji (np. zaznaczenie miejsca, dedykacja czy logo).

Mapa świata - korek

Cena 450,00 zł

Ręcznie wykonana mapa świata, stworzona z prawdziwego południowohiszpańskiego korka. Kontynenty oraz ich nazwy powstały z wycięcia oraz grawerowania techniką laserową. Całość oprawiona w drewniane listwy, które na życzenie możemy dostosować kolorystycznie do Twoich potrzeb. Idealna do przybijania pinezek zarówno na lądzie jak i morzu. 

Drewniana mapa 3D...

Cena 600,00 zł

Jezioro Ryńskie na trójwymiarowej mapie z zaznaczoną głębokością wody i miejscowościami - oryginalny prezent dla ludzi, którzy lubią żeglować. Jedno z największych polskich jezior oraz towarzyszące mu akweny w wersji 3D do powieszenia na ścianie. Efektowny obraz i mapa w jednym. 

Drewniana mapa 3D...

Cena 600,00 zł

Jezioro Łańskie - jedno z najpiękniejszych jezior Warmii na trójwymiarowej mapie z zaznaczoną głębokością wody i miejscowościami - oryginalny prezent dla ludzi, którzy lubią żeglować.  Efektowny obraz i mapa w jednym. 

Drewniana mapa 3D...

Cena 2 400,00 zł

Mapa Mazur od Giżycka do Węgorzewa - jeden z najpiękniejszych i najpopularniejszych szlaków żeglownych Mazur na trójwymiarowej mapie z zaznaczoną głębokością wody i miejscowościami - oryginalny prezent dla ludzi, którzy lubią żeglować.  Efektowny obraz i mapa w jednym. 

Historyczna mapa Prus...

Cena 65,00 zł

Stara mapa przedstawiająca Prusy - bardzo wysokiej jakości wydruk, oprawiona w passe partout, monochromatyczna. Historyczna mapa regionu Warmii i Mazur to elegancki i wartościowy prezent dla ojca, dziadka czy na parapetówkę. Mapa Prus została wykonana pod koniec XVI w. przez Caspara Hennebergera -  niemieckiego duchownego luterańskiego, historyka i kartografa związanego z Prusami Książęcymi. Prezentowany reprint pochodzi z atlasu wydanego w 1631 roku przez znanego holenderskiego kartografa i wydawcę Willema Janszoon Blaeu. 

Historyczna mapa Warmii i Mazur  - w passe-partout
  • -20,00 zł
-20,00 zł

Stara mapa Warmii i Mazur -...

Cena podstawowa 65,00 zł Cena 45,00 zł

Pokolorowana wersja mapy Caspara Hennebergera z XVI w. - kolorami zostały zaznaczone historyczne krainy Prus Książęcych m.in. Warmia. 

Stara mapa przedstawiająca Prusy - bardzo wysokiej jakości wydruk, oprawiona w passe partout, kolorowana. Historyczna mapa regionu Warmii i Mazur to elegancki i wartościowy prezent dla ojca, dziadka czy na parapetówkę. Mapa Prus została wykonana pod koniec XVI w. przez Caspara Hennebergera -  niemieckiego duchownego luterańskiego, historyka i kartografa związanego z Prusami Książęcymi. Jej reprint ukazał się m.in. w atlasie wydanym w 1631 roku przez znanego holenderskiego kartografa i wydawcę Willema Janszoon Blaeu.