Szukaj

Tu też umieściliśmy bardziej rozrywkowe motywy - dekory i płaskorzeźby z wizerunkami ptaków, zwierząt, roślin i ludzi - które ożywiają ścianę intensywnymi kolorami i zabawnymi scenkami rodzajowymi, kolorowe dekory drewniane czy ceramiczne i  anioły, scenki rodzajowe, płaskorzeźby, przedmioty w mazurskim i warmińskim klimacie, które upiększą ściany. 

Dekory

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Matka Boska Błękitna - płaskorzeźba na desce
  • -60,00 zł
-60,00 zł

Matka Boska Błękitna -...

Cena podstawowa 300,00 zł Cena 240,00 zł

Madonna w Błękitach - drewniana kapliczka do powieszenia na ścianie. Oryginalny prezent dla miłośniczek prac ręcznych i rękodzieła.

Dzikie wino i tasznik -...

Cena 80,00 zł

Szklany okrągły witrażyk hand made z zamkniętym wewnątrz liściem dzikiego wina i gałązką tasznika - delikatna ozdoba na okno. 

Paproć - szklany witrażyk...

Cena 75,00 zł

Szklany okrągły witrażyk hand made z zamkniętym wewnątrz liściem dzikiego wina i gałązką tasznika - delikatna ozdoba na okno. 

Serce - ceramiczna...

Cena 40,00 zł

Duże gliniane serduszko poszkliwione na kolor metaliczny szary i czerwony. Można je zawiesić np. na oknie, albo na gałązce. Miła ozdoba handmade na Walentynki, ślub czy inne okazje związane z miłością lub po prostu an choinkę

Ikona - kilim/makrama...
  • -18%
-18%

Ikona - kilim/makrama...

Cena podstawowa 900,00 zł Cena 738,00 zł

Miękka, kobieca makatka do powieszenia na ścianie. Ręcznie wykonana z naturalnych materiałów - wełny czesankowej i pasków naturalnej oraz złoconej skóry. Utrzymana w odcieniach ecru, beżu i pudrowego różu.

Makatka batikowa na...
  • -100,00 zł
-100,00 zł

Makatka batikowa na...

Cena podstawowa 890,00 zł Cena 790,00 zł

Duży batik na jedwabiu Jamnik. Pomysł na prezent nie tylko dla miłośnika psów. Oryginalna ozdoba na ścianę, tkanina artystyczna ręcznie zdobiona autorstwa Wilgi Badowskiej. 

Makatka batikowa na...
  • -100,00 zł
-100,00 zł

Makatka batikowa na...

Cena podstawowa 670,00 zł Cena 570,00 zł

Jedwabna makatka batikowa z jamnikiem - oryginalna ozdoba na ścianę. Miękka, kobieca, refleksyjna tkanina od Wilgi Badowskiej oprawiona w ramę z aksamitu. Ręczna robota, staranne wykonanie, przesłanie w duchu slow. Cudowny prezent dla ludzi z fantazją i poczuciem humoru - sztuka użytkowa w najepszym gatunku.

Batikowy obraz - malowana tkanina - jamnik na jedwabiu. Autor: Wilga Badowska i Ewa Kaczorowska.
  • -70,00 zł
-70,00 zł

Makatka batikowa na...

Cena podstawowa 450,00 zł Cena 380,00 zł

Jedwabna makatka batikowa z bardzo długim jamnikiem - oryginalna ozdoba na ścianę. Miękka, kobieca, zabawna tkanina od Wilgi Badowskiej, oprawiona w ramę z aksamitu autorstwa Ewy Kaczyńskiej. Ręczna robota, staranne wykonanie. Prezent na parapetówkę dla ludzi z fantazją i poczuciem humoru - sztuka użytkowa w najepszym gatunku.

Kolorowy dekor ceramiczny handmade, ręcznie malowany przez Alicję Śleszyńską-Borsiak. Bajkowe rośliny i kwiaty. Nr 1.
  • -6,00 zł
-6,00 zł

Kolorowy dekor ceramiczny -...

Cena podstawowa 60,00 zł Cena 54,00 zł

Ceramiczny kafel z ręcznie malowanym obrazem autorstwa Alicji Śleszyńskiej-Borsiak. Bardzo kolorowy wzór - bajkowe rośliny, kwiaty i kształty. Może być użyty jako ozdobny dekor wśród innych kafli np. w kuchni albo w łazience. Albo jako deska do krojenia lub podstawka pod gorący garnek. Kaflowi ani rysunkowi nie szkodzi kontakt z wodą, jedzeniem, zmywarką.

Oryginalna dekoracja do nietuzinkowego wnętrza. 

Obraz ceramiczny w białej ramie - Alicja Borsiak Śleszyńska - ceramika artystyczna
  • -50,00 zł
-50,00 zł

Ceramiczny duży obraz w ramie

Cena podstawowa 650,00 zł Cena 600,00 zł

Minimalistyczny obraz ceramiczny w białej ramie stworzony przez Alicję Borsiak Śleszyńską. Kawałki ceramiki ręcznie malowane tworzą kompozycję kolorystyczną i mini fabułę. Piękny artystyczny przedmiot do powieszenia na ścianie. Świetnie wygląda solo, a jeszcze lepiej kompozycja kilku obrazków ceramicznych. 

Ceramika artystyczna z Warmii. Prace sygnowana podpisem artystki. 

Ceramiczny duży obraz na desce - ćma i akrobatka -  ceramika artystyczna - Alicja Borsiak-Śleszyńska
  • -30,00 zł
-30,00 zł

Ceramiczny duży obraz na...

Cena podstawowa 570,00 zł Cena 540,00 zł

Minimalistyczny obraz ceramiczny na sklejce stworzony przez Alicję Borsiak Śleszyńską. Kawałki ceramiki ręcznie malowane tworzą kompozycję kolorystyczną i mini fabułę. Piękny artystyczny przedmiot do powieszenia na ścianie. Świetnie wygląda solo, a jeszcze lepiej kompozycja kilku obrazków ceramicznych. 

Ceramika artystyczna z Warmii. Prace sygnowana podpisem artystki.