Szukaj

W Szuwarach znajdziesz wyłącznie herbaty lokalnych producentów, oferujących produkty ekologiczne, najwyższej jakości, tworzone ze starannie wyselekcjonowanych naturalnych składników. Nie znajdziesz u nas fabrycznych masowych produktów. Każda herbata z Szuwarów to produkt najwyższej jakości, pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych Warmii i Mazur. Wszystkie skomponowane w duchu eko, slow life, w harmonii z naturą i organizmem ludzkim. 

Herbata

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Leśna opowieść - herbata owocowa
  • -5,00 zł
-5,00 zł

Leśna opowieść - herbata...

Cena podstawowa 15,00 zł Cena 10,00 zł

Leśna opowieść - aromatyczna i pyszna herbaciana mieszanka owocowa, doskonała na jesienne zimne dni.

Jesienna łąka - herbata owocowa
  • -5,00 zł
-5,00 zł

Kwitnąca łąka - herbata...

Cena podstawowa 15,00 zł Cena 10,00 zł

Kwitnąca Łąka - aromatyczna i pyszna herbaciana mieszanka owocowa, doskonała na przeziębienia.

Różana Migotka -...

Cena 55,00 zł

Różana Migotka - aromatyczna i pyszna herbaciana mieszanka z ekologicznych składników - przeciwzapalna, przeciwnowotworowa i detoksykująca - zbawienna dla organizmu. 

Herbata z konopi siewnych -...

Cena 30,00 zł

Herbata z konopi - susz z kwiatów i liści Cannabis Sativa L., czyli konopii siewnych (ich uprawa i wykorzystywanie jest legalne w Polsce).

Napar z konopi siewnych korzystnie wpływa na stany lękowe i depresje oraz zmniejsza napięcie nerwowe. Delikatnie uspokaja i poprawia nastrój. Źródło witamin i dobroczynnych pierwiastków m.in. B i E, wapnia, fosforu, magnezu.

Lawendowa Łuna -...

Cena 55,00 zł

Lawendowa Łuna - aromatyczna i pyszna herbaciana mieszanka z ekologicznych składników - oczyszczająca, wzmacniająca - zbawienna dla organizmu.