Szukaj

Miód zbierany przez pszczoły z warmińskich i mazurskich pasiek. Dbamy o to, aby dostarczać Wam jedynie miód najwyższej jakości, produkowany w sposób ekologiczny, zbierany na pożytkach nie pryskanych chemicznymi środkami, nie tylko z poszanowaniem prawa, ale też o dobro pszczół i całej przyrody. 

Miód

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Miód z propolisem z...

Cena 29,00 zł

Miód rzepakowy z propolisem, niezwykle odżywczy, o kremowej gładkiej konsystencji.  Pochodzi z warmińskiej pasieki, w której priorytetem jest uzyskanie czystego, nieskażonego chemią i w 100 % naturalnego miodu. 

Klonowo-mniszkowy miód z...

Cena 29,00 zł

Miód mniszkowo-klonowy - nieoczywisty i niezbyt często spotykany smak. Kompozycja kwiatowego smaku  mniszkowego nektaru i  odurzającego aromatu przydrożnych klonów.  

Miód gryczany z warmińskiej...

Cena 25,00 zł

Miód gryczany, intensywny, ciemny i bardzo aromatyczny. Ciemne złoto zebrane przez pracowite pszczoły na pograniczu bajecznych krain - Warmi i Mazur

Kremowy miód rzepakowy z...

Cena 23,00 zł

Miód rzepakowy o kremowej gładkiej konsystencji. Słodki, miękki i zdrowy. Pochodzi z warmińskiej pasieki, w której priorytetem jest uzyskanie czystego, nieskażonego chemią i w 100 % naturalnego miodu. 

Miód leśny z warmińskiej...

Cena 27,00 zł

Miód leśny, pachnący malinami i leśnymi ziołami. Pyszny, delikatny i mający właściwości zdrowotne dzikich malin - idealny przy leczeniu przeziębienia lub do rozgrzania organizmu.