Szukaj

Żywność

Zdrowa żywność, regionalne przetwory, ziołowe herbatki i naturalny miód - wszelkie specjały i smakołyki, które powstały z warmińskich oraz mazurskich darów natury. Znajdziesz tu żywność wywarzaną lokalnie ze składników pochodzących prosto z pól, łąki czy lasów Warmii i Mazur. Jak najmniej przetworzone, z ekologicznych upraw albo rosnące dziko, zbierane ręcznie owoce, warzywa, zioła, chwasty, grzyby i inne naturalne produkty. Spróbuj jak smakują Mazurskie Słoiki, czekolada, herbata z ziela konopi, miód pszczeli z pasiek wędrownych.

Żywność ze smakiem

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-12 z 26 pozycji

Aktywne filtry

Miód z propolisem z warmińskiej pasieki Bractwo Pasieczników Wędrownych
  • Nowy

Miód z propolisem z...

Cena 29,00 zł

Miód rzepakowy z propolisem, niezwykle odżywczy, o kremowej gładkiej konsystencji.  Pochodzi z warmińskiej pasieki, w której priorytetem jest uzyskanie czystego, nieskażonego chemią i w 100 % naturalnego miodu. 

Klonowo-mniszkowy miód z warmińskiej pasieki Bractwo Pasieczników Wędrownych
  • Nowy

Klonowo-mniszkowy miód z...

Cena 29,00 zł

Miód mniszkowo-klonowy - nieoczywisty i niezbyt często spotykany smak. Kompozycja kwiatowego smaku  mniszkowego nektaru i  odurzającego aromatu przydrożnych klonów.  

Miód gryczany z warmińskiej pasieki Bractwo Pasieczników Wędrownych
  • Nowy

Miód gryczany z warmińskiej...

Cena 25,00 zł

Miód gryczany, intensywny, ciemny i bardzo aromatyczny. Ciemne złoto zebrane przez pracowite pszczoły na pograniczu bajecznych krain - Warmi i Mazur

Kremowy miód rzepakowy z warmińskiej pasieki Bractwo Pasieczników Wędrownych
  • Nowy

Kremowy miód rzepakowy z...

Cena 23,00 zł

Miód rzepakowy o kremowej gładkiej konsystencji. Słodki, miękki i zdrowy. Pochodzi z warmińskiej pasieki, w której priorytetem jest uzyskanie czystego, nieskażonego chemią i w 100 % naturalnego miodu. 

Miód leśny z warmińskiej pasieki Bractwo Pasieczników Wędrownych
  • Nowy

Miód leśny z warmińskiej...

Cena 27,00 zł

Miód leśny, pachnący malinami i leśnymi ziołami. Pyszny, delikatny i mający właściwości zdrowotne dzikich malin - idealny przy leczeniu przeziębienia lub do rozgrzania organizmu. 

Płatki Róży Ucierane z...

Cena 25,00 zł

900 ml pysznych płatków dzikiej róży ucieranych z cukrem róży - doskonały dodatek do ciast czy nadzienie do pączków. Wszystkie przetwory Mazurskich Słoików przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. Każdy jest pyszny albo ciekawy i ma inne właściwości prozdrowotne. 

Syrop Różany - Mazurskie...

Cena 25,00 zł

900 ml pysznego syropu z naturalnych kwiatów róży. Wszystkie przetwory Mazurskich Słoików przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. Każdy jest pyszny albo ciekawy i ma inne właściwości prozdrowotne. 

Herbata z konopi siewnych -...

Cena 30,00 zł

Herbata z konopi - susz z kwiatów i liści Cannabis Sativa L., czyli konopii siewnych (ich uprawa i wykorzystywanie jest legalne w Polsce).

Napar z konopi siewnych korzystnie wpływa na stany lękowe i depresje oraz zmniejsza napięcie nerwowe. Delikatnie uspokaja i poprawia nastrój. Źródło witamin i dobroczynnych pierwiastków m.in. B i E, wapnia, fosforu, magnezu.

Lawendowa Łuna -...

Cena 55,00 zł

Lawendowa Łuna - aromatyczna i pyszna herbaciana mieszanka z ekologicznych składników - oczyszczająca, wzmacniająca - zbawienna dla organizmu. 

Piwoniowa Migotka -...

Cena 55,00 zł

Piwoniowa Migotka - aromatyczna i pyszna herbaciana mieszanka z ekologicznych składników - oczyszczająca, wzmacniająca - zbawienna dla organizmu. 

Mazurskie Słoiki -...

Cena 105,00 zł

Zapakowany na prezent zestaw 6 rodzajów soków, syropów i przecierów z naturalnych owoców, ziół i kwiatów w słoikach 300 ml oraz torebka suszonej lipy. Przetwory przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. Każdy jest pyszny albo ciekawy i ma inne właściwości prozdrowotne. 

W sezonie 2021/2022 zestaw podstawowy to 6 słoików i torebka z lipową herbatką: konfitura z płatków dzikiej róży, syrop różany,  syrop z pędów młodej sosny, syrop z owocu czarnego bzu, konfitura malinowa, 100% przecier z rokitnik i herbata z suszonego kwiatu lipy.

Zawartość każdego słoiczka ma smak pyszny, albo ciekawy oraz inne właściwości prozdrowotne. 

Przecier z owoców rokitnika...

Cena 25,00 zł

330 ml odżywczego przecieru z owocu rokitnika, zwanego "złotem Syberii". Wszystkie przetwory Mazurskich Słoików przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. Każdy jest pyszny albo ciekawy i ma inne właściwości prozdrowotne.