Szukaj

W Szuwarach mamy wielkie bogactwo świec - znajdziesz u nas świece sojowe, z ekologicznego wosku, świece z wosku pszczelego, żelowe, parafinowe świece z zatopionymi roślinami, w ceramice, szkle, w kokosie. Mamy świece o przeróżnych zapachach, uwalnianych z naturalnych olejków eterycznych najwyższej jakości - leśne, sosnowe, różane, cytrusowe, lawendowe, z bergamotki, kwiatowe i wiele innych. minimalistyczne i bardzo ozdobne - do ogrzania, ozdoby, na prezent, na wieczorną kąpiel w wannie, romantyczny wieczór - na każdą okazję i dla każdego

Świece i świeczki

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Świeca sojowa w ceramicznym...

Cena 110,00 zł

Wonna, pachnąca kojącą mieszanką cedru, pomarańczy, goździka i lawendy świeca z ekologicznego wosku sojowego, wylanego w eleganckim naczyniu ceramicznym z bambusową pokrywką.

Lampion Las - z drewnianą...

Cena 125,00 zł

Lampion Las z parafiny oczyszczonej, za zatopionym mchem chrobotkiem i leśnym igliwiem. wewnątrz drewniana podkładka pod tealihgty. 

Las - loftowa świeca sojowa...

Cena 65,00 zł

Naturalna, pachnąca lasem sosnowym, cedrem, rozmarynem i delikatną wanilią  świeca z wosku sojowego, otoczona parafinowym pierścieniem, z zatopionym wewnątrz mchem i igliwiem. 

Las - loftowa świeca sojowa...

Cena 140,00 zł

Naturalna, pachnąca lasem sosnowym, cedrem, rozmarynem i delikatną wanilią  świeca z wosku sojowego, otoczona parafinowym pierścieniem, z zatopionym wewnątrz mchem i igliwiem. 

Dzika róża - ręcznie...

Cena 105,00 zł

Warmińska sojowa ręcznie robiona świeca z kwiatem dzikiej róży zatopioną w parafinie... Uwodzi zapachem różanego olejku eterycznego

Baba Pruska z wosku...

Cena 95,00 zł

Sojowa świeca w kształcie Baby Pruskiej - dawniej figurki te związane były z sacrum, dziś stały się symbolem Warmii. Posąg ten jest jedną z najpopularniejszych pamiątek przywożonych do domu z podróży po ziemiach dawnych Prus. 

Mała świeca sojowa w szkle...

Cena 40,00 zł

Płomień z sojowej świecy od Tygla Warmińskiego z wonnymi różanymi olejkami eterycznymi oprócz ciepła roztoczy kojący zapach. Jak wszystko, co wytwarza Kama z Tygla, świece sojowa jest w pełni wykonana ręczne, i z pełną dbałością o naturę  – składa się z olejków eterycznych zamkniętych w wosku sojowym – w 100% biodegradowalnym