@wszuwarach

Opcje przeglądania

Szukaj

Newsletter

Wiosłuj z nami

Zapisz się, a my raz w miesiącu dostarczymy Ci szuwarowe wieści i zyskasz 15% rabatu przy pierwszych zakupach

*warunki newslettera

Różności regionalne

Ciekawe przedmioty związane z Warmią i Mazurami, unikatowe, ręcznie robione i w dobrym guście. Pamiątki regionalne, urocze drobiazgi, miłe podarunki, które kojarzą się z wakacjami i letnim wypoczynkiem. Praktyczne, albo zupełnie bezużyteczne rzeczy wykonane przez artystów i rzemieślników z województwa warmińsko-mazurskiego. Urocze kafle wzorowane na historycznych, ceramiczne magnesy na lodówkę, kartki pocztowe, koniki mazurskie. Krótko mówiąc - świetne rzeczy z Warmii i Mazur, które nie mieszczą się w innych kategoriach.

Różności regionalne

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Konik weselny mini -...
  • Tylko online

Konik weselny mini -...

Cena 15,00 zł

Ceramiczny konik weselny w wersji miniaturowej – prezent dla gości lub nowożeńców. Ręcznie wykonana figurka, na życzenie możliwe jest umieszczenie pamiątkowego napisu na podstawie. Czas realizacji większego zamówienia ustalany jest indywidualnie.

Krajobraz warmiński -...

Cena 310,00 zł

Chusta filcowana na mokro wykonana z najwyższej jakości wełny merynosa, inspirowana warmińskim pejzażem. Jest wyjątkowa, mięciutka, niegryząca i przemiła w dotyku. 

Dzwonki - kafel ceramiczny...

Cena 22,00 zł

Może służyć jako dekor lub podstawka pod szklankę. Ozdobiony tradycyjnym wzorem zaczerpniętym z zabytkowych kafli warmińsko-mazurskich. Piękny i praktyczny przedmiot, doskonale prezentuje się w zestawie (można dobrać kafelki o jednakowym kolorze lub motywie).

Serce - ceramiczny kafel z...

Cena 22,00 zł

Serce - kafel ceramiczny wykonany ręcznie. Może służyć jako dekor lub podstawka pod szklankę. Ozdobiony tradycyjnym wzorem zaczerpniętym z zabytkowych kafli warmińsko-mazurskich. Piękny i praktyczny przedmiot, doskonale prezentuje się w zestawie (można dobrać kafelki o jednakowym kolorze lub motywie).

Ptaszek z gałązką - kafel...

Cena 22,00 zł

Ptaszek z gałązką w dziobie, symbol nowego życia i zgody - kafel ceramiczny wykonany ręcznie. Może służyć jako dekor lub podstawka pod szklankę. Ozdobiony tradycyjnym wzorem zaczerpniętym z zabytkowych kafli warmińsko-mazurskich. Piękny i praktyczny przedmiot, doskonale prezentuje się w zestawie (można dobrać kafelki o jednakowym kolorze lub motywie).

Jeździec grający na rogu -...

Cena 22,00 zł

Jeździec grający na rogu, motyw myśliwski - kafel ceramiczny wykonany ręcznie. Może służyć jako dekor lub podstawka pod szklankę. Ozdobiony tradycyjnym wzorem zaczerpniętym z zabytkowych kafli warmińsko-mazurskich. Piękny i praktyczny przedmiot, doskonale prezentuje się w zestawie (można dobrać kafelki o jednakowym kolorze lub motywie).

Konik weselny - kafel...

Cena 22,00 zł

Konik weselny, symbol małżeńskiego szczęścia, przynosi pomyślność w nowych przedsięwzięciach -  kafel ceramiczny wykonany ręcznie. Może służyć jako dekor lub podstawka pod szklankę. Ozdobiony tradycyjnym wzorem zaczerpniętym z zabytkowych kafli warmińsko-mazurskich. Piękny i praktyczny przedmiot, doskonale prezentuje się w zestawie (można dobrać kafelki o jednakowym kolorze lub motywie).

Kobieta przy studni - kafel...

Cena 22,00 zł

Przy studni, kobieta czerpiąca wodę żurawiem - kafel ceramiczny wykonany ręcznie. Może służyć jako dekor lub podstawka pod szklankę. Ozdobiony tradycyjnym wzorem zaczerpniętym z zabytkowych kafli warmińsko-mazurskich. Piękny i praktyczny przedmiot, doskonale prezentuje się w zestawie (można dobrać kafelki o jednakowym kolorze lub motywie).