@wszuwarach

Ikony i dekory

Znajdziesz tu wizerunki świętych, ceramiczne ikony inspirowane arcydziełami sztuki sakralnej, krzyże piękne i przepełnione duchowością. Dobrze trafiłeś jeśli szukasz aniołów i opiekuńczych duchów domowego ogniska. Tu też umieściliśmy bardziej rozrywkowe motywy - dekory i płaskorzeźby z wizerunkami ptaków, zwierząt, roślin i ludzi - które ożywiają ścianę intensywnymi kolorami i zabawnymi scenkami rodzajowymi. 

Ikony i dekory

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Archanioł Michał - ikona...

Cena 110,00 zł

Ceramiczny obraz przedstawiający Archanioła Michała, patrona służb mundurowych, obrońcy pielgrzymów i małych dzieci. Pomysł na prezent z okazji chrztu czy komunii świętej.

Matka Boska Zawierzenia -...

Cena 190,00 zł

Maria przedstawiona jest tu jako ciepła, macierzyńska kobieta, która otacza opieką i daje wsparcie. Oryginalny prezent na ważne okazje związane z religią. 

Zielony Raj - ceramiczna...

Cena 150,00 zł

Adam i Ewa w rajskim ogrodzie - obraz ceramiczny na desce. Uroczy i pełen humoru prezent ślubny. Wymiary: 33x19.

Anioł z dzieckiem w chuście...

Cena 130,00 zł

Oryginalny prezent na chrzest lub z okazji narodzin dziecka dla miłośników chust i chustonoszenia. Anioł stróż, który zawsze będzie blisko dziecka. 

Archanioł Gabriel - ikona...

Cena 240,00 zł

Patron dziennikarzy, polityków i filatelistów, strażnik raju, czczony przez muzułmanów, chrześcijan i żydów. Szkliwony obraz wykonany pracochłonną techniką ceramiczną.

Ukrzyżowanie - ikona...

Cena 240,00 zł

Obraz przedstawiający Chrystusa na Krzyżu. Ikona w kształcie krzyża wzorowana na przedstawieniach prawosławnych. Wykonana pracochłonną techniką, z wielką dbałością o szczegóły, wypalana dwukrotnie. 

Matka Boska niosąca Ducha -...

Cena 90,00 zł

Znana też jako Pneumatofora. Maryja jest przedstawiona w geście Oblubienicy Dziewiczej, niosącej ludziom Ducha Świętego. Obraz wykonany oryginalną techniką ceramiczną