Szukaj

Opcje przeglądania

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 0,5kg

Ikony

Znajdziesz tu wizerunki świętych, ceramiczne ikony inspirowane arcydziełami sztuki sakralnej, krzyże piękne i przepełnione duchowością. Dobrze trafiłeś jeśli szukasz aniołów i opiekuńczych duchów domowego ogniska. Ikony z wizerunkami świętych i patronów, przedstawienia Anioła Stróża, Matki Boskiej, świętej Rodziny to piękne i znaczące prezenty na ważne okazje - chrzest, komunię, ślub.

Ikony

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Święty Paweł - ikona...

Cena 120,00 zł

Ceramiczna ikona - pomysł na religijny prezent komunijny lub na chrzest dla chłopca o imieniu Paweł.  Oryginalny i artystyczny podarunek religijny od chrzestnej i chrzestnego. Pamiątka na całe życie. Malowany ręcznie wizerunek Świętego Apostoła. 

Archanioł Rafał - ikona...

Cena 220,00 zł

Ceramiczny obraz przedstawiający Archanioła Rafała, patrona aptekarzy, lekarzy, pacjentów, emigrantów, pielgrzymów, uchodźców, podróżników i żeglarzy. Pomysł na prezent dla przedstawiciela którejś  tych grup, albo z okazji chrztu czy komunii świętej.

Matka Boska z dzieciątkiem...

Cena 220,00 zł

Maria przedstawiona jest tu jako ciepła, macierzyńska kobieta, która otacza opieką i daje wsparcie. Oryginalny prezent na ważne okazje związane z religią lub dla młodej matki. 

Wehikuł czasu - zegar z...

Cena 400,00 zł

Zegar z motywami z warmińsko-mazurskich, wykonywany na zamówienie.  W drewnianej ramie zawieszono kafel ceramiczny ręcznie ozdobiony tradycyjnymi wzorami zaczerpniętym z zabytkowych kafli warmińsko-mazurskich. Piękny i praktyczny przedmiot. istnieje także możliwość zamówienie zegara z wzorami z innych regionów. 

Patron na zamówienie -...

Cena 350,00 zł

Ceramiczna ikona z wizerunkiem świętego - patrona - na zamówienie  

Pomysł na prezent na chrzest lub komunię dla chłopca i dziewczynki.  Oryginalny i artystyczny podarunek religijny od chrzestnej i chrzestnego. Pamiątka na całe życie.

Dobry Pasterz - ikona...

Cena 140,00 zł

Chrystus niosący baranka - ikona, która urzeka ciepłem, realizmem i precyzją wykonania. Oryginalna pamiątka chrztu czy komunii św. i piękna ozdoba dziecięcego pokoju. Obraz pochodzi z pracowni Beaty Kmieć.

Jezus na krzyżu - ikona...

Cena 110,00 zł

Niewielki ceramiczny krzyżyk - ikona do dziecięcego pokoju. Obraz przedstawiający Chrystusa na Krzyżu. Ikona w kształcie krzyża wzorowana na przedstawieniach prawosławnych. Wykonana pracochłonną techniką, z wielką dbałością o szczegóły, wypalana dwukrotnie. 

Anioł Stróż - ikona...

Cena 140,00 zł

Zgodnie z tradycją każdemu człowiekowi przydzielony został jego Anioł Stróż. Ręcznie malowany obraz autorstwa Beaty Kmieć, który przedstawia niebieskiego opiekuna, niosącego hostię, przepełniony barwami i duchowością. Pamiątka i prezent z okazji narodzin, chrztu dziecka czy komunii. 

Ikona ceramiczna na chrzest...

Cena 230,00 zł

Ceramiczna ikona - pomysł na religijny prezent komunijny dla chłopca i dziewczynki. Oryginalny i artystyczny podarunek religijny od chrzestnej i chrzestnego. Pamiątka na całe życie. Malowany ręcznie wizerunek Świętej Rodziny. 

Ukrzyżowanie - ikona...

Cena 260,00 zł

Obraz przedstawiający Chrystusa na Krzyżu. Ikona w kształcie krzyża wzorowana na przedstawieniach prawosławnych. Wykonana pracochłonną techniką, z wielką dbałością o szczegóły, wypalana dwukrotnie. 

Matka Boska niosąca Ducha -...

Cena 90,00 zł

Znana też jako Pneumatofora. Maryja jest przedstawiona w geście Oblubienicy Dziewiczej, niosącej ludziom Ducha Świętego. Obraz wykonany oryginalną techniką ceramiczną