@wszuwarach

Szukaj

Newsletter

Wiosłuj z nami

Zapisz się, a my raz w miesiącu dostarczymy Ci szuwarowe wieści i zyskasz 15% rabatu przy pierwszych zakupach

*warunki newslettera

Obrazy

Prace malowane na płótnie i desce przez artystów związanych z regionem Warmii i Mazur. Abstrakcyjne i realistyczne, inspirowane lokalnym krajobrazem, jeziorami, żeglarstwem, przepełnione duchem mazurskiego marynizmu. Prace wykonane różnymi technikami, przy użyciu farb olejnych, akrylowych, akwarelowych, a także transfery i kolaże.

Obrazy

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Mazurski rejs - obraz na...

Cena 70,00 zł

Sunące leniwie po horyzoncie żaglówki… Proste, czyste kolory na wiekowej desce tworzą krajobraz przesycony mazurskim wiatrem i wspomnieniami. Każdy sęk, pęknięcie, linia słojów, czy dziura po gwoździu stają się częścią malarskiej opowieści. 

Mazurski obraz na starej...

Cena 100,00 zł

Błękit wody i białe żagle… Proste, czyste kolory na wiekowej desce tworzą krajobraz przesycony mazurskim wiatrem i wspomnieniami. Każdy sęk, pęknięcie, linia słojów czy dziura po gwoździu stają się częścią malarskiej opowieści.

Okiennica - obraz na starej...

Cena 150,00 zł

Pełen nostalgii i refleksji nad przemijaniem pejzaż z cyklu „Rozbiórka stodoły”, wykonany na starej rozbiórkowej desce, przedstawiający tak charakterystyczny dla Warmii widok nadwyrężonej czasem, urokliwej drewnianej okiennicy.

Jeziorko - obraz na starej...

Cena 150,00 zł

Pełen nostalgii i refleksji nad przemijaniem obraz-fotografia z cyklu „Rozbiórka stodoły” przedstawiającego fragmenty krajobrazu, architektury i przyrody Warmii autorstwa Natalii Tejs.