@wszuwarach

Warmińskie i mazurskie widoki

Z Warmią i Mazurami jest ten kłopot, że są one aż za ładne. Wszelkie widoki, nawet te codzienne i zwyczajne, mają skłonność do ocierania się o landszaft. Prawdziwego warmińsko-mazurskiego artystę poznaje się więc nie po tym, że potrafi oddać urodę miejsca, ale po tym, jak oddaje jego duszę. Czasami mroczną, albo do bólu piękną, albo pełną nostalgii i tęsknoty. Znajdziesz tu więc obrazy i fotografie, które pokazują ducha Mazur, atmosferę zachodu słońca nad jeziorem, wiejski-sielski krajobraz Warmii, ale trochę inaczej. Niezależnie od tego, czy są to obrazy malowane na płótnie czy starych deskach, czy przedstawiają żaglówki, pejzaże czy scenki z życia...

Warmińskie i mazurskie widoki

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Unieszewo - z cyklu...

Cena 30,00 zł

Nostalgiczne zdjęcie warmińskich szuwarów czarno-białej tonacji, autorstwa Piotra Wyrzykowskiego. Wymiary razem z ramką z passe-partout 20 x 20 cm. Jedno z sześciu z serii "Warmia w czarno-białych kwadratach"

Kwiecewo - z cyklu "Warmia...

Cena 30,00 zł

Brodzące żurawie - stado przyłapane przez obiektyw Piotra Wyrzykowskiego w mglisty poranek w warmińskim Kwiecewie. Czarnobiała fotografia o wymiarach 20x20 cm stanowi część serii "Warmia w czarnobiałych kwadratach"

Głotowo - z cyklu "Warmia w...

Cena 30,00 zł

Sielankowa fotografia pasących się koni z wieżą kościelną w tle, wykonana przez Piotra Wyrzykowskiego. Pełne prostoty i elegancji zdjęcie, oprawione w passe partout o wymiarach 20 x 20 cm. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii.

Stary Olsztyn - z cyklu...

Cena 30,00 zł

Naturalne oczko wodne pośród pól - fotografia autorstwa Piotra Wyrzykowskiego. Proste, minimalistycznie zdjęcie warmińskiej przyrody. Wymiary 20 na 20 cm z passe partout. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii

Jeziorany - z cyklu...

Cena 30,00 zł

Przepełniony harmonią zamglony pejzaż warmiński sfotografowany przez Piotra Wyrzykowskiego. Doskonale pasuje do minimalistycznego wnętrza. Wymiary 20 na 20 cm z z passe partout. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii

Gryźliny - z cyklu "Warmia...

Cena 30,00 zł

Artystyczne zdjęcie warmińskiej łąki z drzewami, którego autorem jest Piotr Wyrzykowski. Wymiary 20 na 20 cm (już z passe partout). Obejrzyj inne zdjęcia z serii.

Mazurska Łąka - patera...

Cena 150,00 zł

Duży, ręcznie robiony talerz z wytłaczanym motywem ziół z polskich łąk. Naturalna, beżowo-zielona kolorystyka i delikatny wzór doskonale pasuje do minimalistycznych i rustykalnych aranżacji. Można myć w zmywarce.

Lazurowe Mazury -...

Cena 150,00 zł

Duży talerz ceramiczny w odcieniach turkusu z pracowni Ceramikus, który można zawiesić na ścianie. Malowany ręcznie wzór przypomina zamglony pejzaż mazurski. Z tej samej serii dostępne też kubki. Można myć w zmywarce. 

Zielone Mazury - patera...

Cena 150,00 zł

Duży talerz ceramiczny w odcieniach zieleni z pracowni Ceramikus. Malowany ręcznie wzór przypomina zamglony pejzaż mazurski. W tym samym stylu dostępne są też kubki. Można myć w zmywarce. 

Mazurski rejs - obraz na...

Cena 70,00 zł

Sunące leniwie po horyzoncie żaglówki… Proste, czyste kolory na wiekowej desce tworzą krajobraz przesycony mazurskim wiatrem i wspomnieniami. Każdy sęk, pęknięcie, linia słojów, czy dziura po gwoździu stają się częścią malarskiej opowieści.