Lista produktów marki WiderShop

Widershop to marka dla rodziców ceniących niepowtarzalny styl i funkcjonalność. Subtelne, stylowe i funkcjonalne foteliki, sofy, materacyki dla dzieci. 

Widershop to marka tworzona przez dwie dziewczyny - Jowitę i Zosię - rodowite Warmianki - jedna zajmująca się renowacją i malowaniem mebli (uczyła się pod okiem słynne Annie Sloan w Londynie), druga fotografią artystyczną. Stworzyły duet perfekcyjny - tworzą razem magiczne, subtelne kolekcje mebli fantastycznie dekorujących dziecięcy pokój. 

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Tapicerowane krzesełko...

Cena 280,00 zł

Delikatne, pastelowe autorskie krzesełko dla najmłodszych. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.  

Tapicerowane krzesełko...

Cena 280,00 zł

Przesympatyczne autorskie krzesełko dla najmłodszych z figlarną wiewiórką wśród róż. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.  

Tapicerowane krzesełko...

Cena 280,00 zł

Eleganckie autorskie krzesełko dla najmłodszych w pięknym połączeniu granatu i różu. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.

Tapicerowane krzesełko...

Cena 280,00 zł

Przesympatyczne autorskie krzesełko dla najmłodszych z wzorem liści monestery. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.  

Tapicerowane krzesełko...

Cena 280,00 zł

Klasyczne, szare autorskie krzesełko dla najmłodszych. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.  

Tapicerowana sofa dziecięca...

Cena 480,00 zł

Elegancka autorska dwuosobowa sofa dla najmłodszych w pięknym połączeniu granatu i różu. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.

Tapicerowana dwuosobowa...

Cena 480,00 zł

Bajkowa autorska dwuosobowa sofa dla najmłodszych z wzorem liści monstery. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.

Tapicerowana dwuosobowa...

Cena 480,00 zł

Klasyczna autorska dwuosobowa sofa dla najmłodszych. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.

Tapicerowana dwuosobowa...

Cena 480,00 zł

Bajkowa autorska dwuosobowa sofa dla najmłodszych z efemerycznymi postaciami z legend i mitów. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.

Tapicerowana dwuosobowa...

Cena 480,00 zł

Bajkowa autorska dwuosobowa sofa dla najmłodszych w kolorze szlachetnego wina. Finezyjny mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, czytania książeczek czy w trakcie twórczego spędzania czasu z farbkami i kredkami.

Dekoracyjny ręcznie robiony wodoodporny materacyk dziecięcy - Pink Velvet
  • Tylko online

Materacyk dziecięcy - Pink...

Cena 260,00 zł

Dekoracyjny i jakże funkcjonalny autorski materacyk dla dzieci w pięknej kolorystyce pudrowego różu. Mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, rodzinnego kina domowego, nocowanek ze znajomymi czy w trakcie codziennych szaleństw.  Idealnie sprawdzi się również w plenerze, ponieważ jego obicie jest wodoodporne. 

Dekoracyjny ręcznie robiony wodoodporny materacyk dziecięcy - Meadow
  • Tylko online

Materacyk dziecięcy - Meadow

Cena 260,00 zł

Dekoracyjny i jakże funkcjonalny autorski materacyk dla dzieci w piękny wzór kwiecistej łąki. Mebelek będzie towarzyszył Waszym pociechom podczas zabawy, rodzinnego kina domowego, nocowanek ze znajomymi czy w trakcie codziennych szaleństw.  Idealnie sprawdzi się również w plenerze, ponieważ jego obicie jest wodoodporne.