Lista produktów marki Paczka z Szuwarów

Twórcy z Szuwarów to zgrana paczka - czasami działają razem, np. by wspólnie przygotować box prezentowy na specjalne okazje. Znajdziesz w nim przedmioty i smakołyki ręcznie wytwarzane przez ludzi związanych z szuwarowym sklepem w pięknym opakowaniu.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Tradycyjny zestaw...

Cena 375,00 zł

Zestaw świąteczny idealny na prezent od firmy dla kontrahenta, prominentnego gościa, szefa czy prezesa lub podarunek gwiazdkowy dla bliskiej osoby.  Zestaw będzie odpowiedni zarówno dla kobiety jak i mężczyzny - elegancki, ręcznie wykonany i nawiązujący do średniowiecznego wzornictwa notes w skórzanej okładce oraz sojowa świeca w kształcie baby pruskiej - symbolu Warmii. Do tego na osłodę pyszna i pięknie wykonana czekoladowa bombka z owocami - w kilku smakach - z manufaktury czekolady. Zestaw zapakowany w pudełko fasonowane udekorowane w stylu eko. 

Relaksacyjna Paczka z...

Cena 220,00 zł

Zestaw idealny na prezent od firmy czy podarunek  dla bliskiej osoby. Lokalne produkty i rękodzieło z Warmii i Mazur - box z pięknymi, ekologicznymi rzeczami wykonanymi przez szuwarowych twórców. W skład zestawu wchodzi poduszeczka relaksacyjna na oczy, ceramika handmade - uroczy kolorowy kominek wraz z zestawem wosków zapachowych i przepyszna domowa konfitura z cytryny. Zestaw zapakowany w pudełko fasonowane udekorowane w stylu eko. 

Paczka z Szuwarów - zestaw prezentowy nr 12: kawa, herbata, świeca, mgiełka, czekolada
  • Nowy

Paczka z Szuwarów - zestaw...

Cena 220,00 zł

Zestaw świąteczny idealny na prezent od firmy czy podarunek gwiazdkowy dla bliskiej osoby. Lokalne produkty i rękodzieło z Warmii i Mazur - box z pięknymi, ekologicznymi rzeczami wykonanymi przez szuwarowych twórców.

W skład zestawu wchodzi ceramika handmade - ozdobna pięknie pachnąca świeca sojowa z olejkami eterycznymi w ręcznie robionym kubku oraz:  aromatyczna mgiełka - do wyboru na dobrą zimę, na jasne myśli, dobry sen lub zdrowie,  aromatyczna i pełna smaku kawa z warmińskiej palarni kawy Kofikada, przepyszna czekoladowa choinka z owocami oraz herbata owocowa. Zestaw zapakowany do wyboru: w pudełko fasonowane udekorowane w stylu eko lub w drewnianą skrzyneczkę. 

Paczka z Szuwarów - zestaw...

Cena 220,00 zł

Zestaw świąteczny idealny na prezent od firmy czy podarunek gwiazdkowy dla bliskiej osoby. Lokalne produkty i rękodzieło z Warmii i Mazur - box z pięknymi, ekologicznymi rzeczami wykonanymi przez szuwarowych twórców. W skład zestawu wchodzi ceramika handmade - ozdobna pięknie pachnąca świeca sojowa z olejkami eterycznymi w ręcznie robionym kubku oraz:  aromatyczna mgiełka - do wyboru na dobrą zimę, na jasne myśli, dobry sen lub zdrowie,  aromatyczna i pełna smaku herbata owocowa, przepyszna czekoladowa choinka z owocami oraz herbata owocowa. Zestaw zapakowany do wyboru: w pudełko fasonowane udekorowane w stylu eko lub w drewniana skrzyneczkę. 

Paczka z Szuwarów -...

Cena 150,00 zł

Zestaw świąteczny idealny na prezent od firmy czy podarunek gwiazdkowy dla bliskiej osoby. Lokalne produkty i rękodzieło z Warmii i Mazur - box z pięknymi, ekologicznymi rzeczami wykonanymi przez szuwarowych twórców. W skład zestawu wchodzi aromatyczna pyszna kawa świąteczna z olsztyńskiej palarni Kofikada, piękne ceramiczne gwiazdki  na choinkę z Obory Sztuki, miód z Bractwa Pasieczników Wędrownych i czekoladowa choineczka z manufaktury Chocolate Bush. Zestaw zapakowany w szare pudełko fasonowane udekorowane w stylu eko lub drewnianą skrzyneczkę. 

Kominek z woskiem zapachowym i czekoladka - zestaw prezentowy nr 11
  • Nowy

Kominek z woskiem...

Cena 140,00 zł

Zestaw idealny na prezent  dla bliskiej osoby. Lokalne produkty i rękodzieło z Warmii i Mazur - box z pięknymi, ekologicznymi rzeczami wykonanymi przez szuwarowych twórców. W skład zestawu wchodzi ceramika handmade - uroczy ceramiczny kominek (dostępne różne wzory) z zestawem woków zapachowych i pyszna czekoladka. Zestaw zapakowany w pudełko fasonowane udekorowane w stylu eko lub drewnianą skrzyneczkę do wyboru.  

Elegancki, reprezentacyjny...

Cena 390,00 zł

Zestaw świąteczny idealny na prezent od firmy dla kontrahenta, prominentnego gościa, szefa czy prezesa lub podarunek gwiazdkowy dla bliskiej osoby.  Zestaw będzie odpowiedni zarówno dla kobiety jak i mężczyzny - elegancki, ręcznie wykonany i nawiązujący do średniowiecznego wzornictwa notes w skórzanej okładce oraz skórzany piórnik na pióra i długopisy. Do tego na osłodę pyszna i pięknie wykonana czekoladowa choinka z owocami - w kilku smakach - z manufaktury czekolady. Zestaw zapakowany w pudełko fasonowane udekorowane w stylu eko. 

Box z Szuwarów - zestaw prezentowy nr 5 - herbata, czekolada, ciasteczka, przetwory
  • Nowy

Box z Szuwarów - zestaw...

Cena 120,00 zł

Zestaw świąteczny idealny na prezent od firmy czy podarunek gwiazdkowy dla bliskiej osoby. Lokalne produkty i rękodzieło z Warmii i Mazur - box z pięknymi, ekologicznymi rzeczami wykonanymi przez szuwarowych twórców.

Na zestaw składają się  same pyszności- ekologiczna herbata ziołowo-owocowa (w trzech smakach do wyboru), czekolada rzemieślnicza, Słoik Mazurski (różne smaki) i tradycyjne czekoladowe ciasteczka. 

Zestaw zapakowany w pudełko fasonowane udekorowane w stylu eko.